- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Співпрацюємо для читачів

Posted By Модератор On 24.10.2011 @ 11:20 In Духовність | No Comments

Бібліотека – культурно-інформаційний дозвільний осередок у селі. Більшу частину інформації користувачам Тисменичанська бібліотека надає у вигляді друкованої продукції: книжковий фонд, періодичні та довідкові видання. Також значну частину інформації користувач може дізнатися завдяки впровадженню новітніх технологій – зокрема,  комп`ютеризації нашої бібліотеки та підключенні до мережі Інтернет.

На бібліотекаря покладено відповідаль­ність популяризувати книгу та донести її зміст до читача, також зберегти її охайний та естетичний вигляд. У поповненні книжкового фонду нашої бібліотеки в цьому році посприяли БО «Всеукраїнський Благодійний фонд Ю. Дерев`янка», фармацевтична кампанія «Аксіс Плюс» м. Іва­но-Франківськ (ПП Тетяна Красножонова), сіль­ський осередок ВО «Свобода», районна рада, ДЗ «Національна парламентська бібліотека України».

В обов`язки бібліотекарів входить не тільки робота з книжковим фондом, але й догляд за приміщенням бібліотеки. Цьогоріч проведений капітальний ремонт нашої бібліотеки. Велика подяка відділу культури і туризму РДА, сільській раді, а особливо місцевим приватним підприємцям: Романові Боту, Ро­манові Дидичину, На­дії Бот, Олександрові Дирді, Зоряні Чабан, Василеві Чорному, Ганні Чуйко, Василеві Лахманюку, Дмитрові Чорному, Лесі Козак, Ігореві та Володимирові Дидичинам.

Спільними зусиллями підтримуємо позитивний імідж бібліотеки.

Щиро дякуємо всім друзям бібліотеки, меценатам, владі за підтримку і розуміння.

Оксана МЕЛЬНИЧЕНКО,

завідувачка бібліотеки с. Тисменичани.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2011/10/spivpratsyujemo-dlya-chytachiv/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.