Газета по-надвірнянськи
 

Споживчий ринок товарів…

25 жовтня 2011, 15:54 | Рубрика: Статистика Версія для друку Версія для друку 846 переглядів

Через роздрібну торгову мережу підприємств, фізичних осіб-під­приємців та мережу ринків Надвірнянського району у січні-серпні п. р. населенню реалізовано товарів на 741,2 млн.грн., що на 21,4% більше обсягу відповідного періоду 2010 р. За темпом зростання обороту роздрібної торгівлі район займає четверте місце серед міст та районів області.

Оборот ресторанного господарства (з урахуванням обороту фізичних осіб-підприємців) у січні-серпні п. р. зріс проти відповідного періоду минулого року на 10,7% і склав 40,1 млн.грн.

Понад 20% загального обороту забезпечили підприємства (юридичні особи), через торгову мережу та мережу ресторанного господарства яких за січень-серпень 2011р. продано товарів на 158,8 млн.грн., що на 27,4% більше, ніж за аналогічний період торік.

…і послуг

На ринку послуг району у січні-серпні ц. р. працювало 33 підприємства, основним видом діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг (включаючи ПДВ) для всіх споживачів склав 33,5 млн. грн., що у порівняльних цінах на чверть більше, ніж у січні-серпні 2010 р. Обсяг послуг, реалізованих населенню, становив 3,9 млн. грн. або 11,5 % від загального.

Управління статистики у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!