Газета по-надвірнянськи
 

Церква нашої душі

21 жовтня 2011, 09:51 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 1,221 переглядів

Уже 115 років із Господньої лас­ки вірно служить парафіянам Доб­ротова храм Української Православної церк­ви Київського патріархату Положення Чесного Пояса Пресвятої Богородиці, в якому у радянський період скла­дували мінеральні добрива. Одначе будівля храму добре збереглася, мало постраждали і церковні святині, що­правда, зникли найцінніші старовинні ікони.

Вірні духовного храму багато зробили вже в незалежній Україні для її відродження. І вже на 115-літній ювілей вона постала перед мирянами та сотнями гостей, які приїхали в Добротів на ювілейні торжества святої церкви, невпізнаною.

Святкову Літургію з нагоди 115-річчя церкви від­служили 18 священиків у супроводі єпископа Коломийсько-Косівського УПЦ КП Іоана (Бойчука). Цей день став справжнім  святом відродження нашої церкви, святом єдності мирян. Упродовж більше віку наша церква не звертає з тієї дороги, якою покликана йти – творити об`єднану в молитовному євангельському дусі християнську спіль­ноту, щоб усі були одним цілим.

А до оновлення церкви з нагоди ювілею долучилося багато доброчин­ців. Передусім, Добротівський сіль­ський голова Михайло Мель­ник, який ніколи не відмовляє нам у розв`язанні багатьох питань. Меценат, депутат обласної ради Юрій Дерев`янко особисто від себе спонсорував кошти на придбання тетраподу і жертовника. Підприємець із села Молодятин Коломийського району Ігор Боднаренко пожертвував також особисто від себе150 метрівквадратних дерев`яної вагонки, якою обновили церкву ззовні.

Юрієві Дерев`янку – грамота Єпископа Коломийсько-Косівського Іоана та образ «Тайна Вечеря» за благодійництво

Усі парафіяни храму Положення Чесного Пояса Пресвятої Богородиці та його настоятель отець Михайло Слободян щиро вдячні своїм благодійникам за щедрість душі і серця, за повсякчасну підтримку.

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров`я, щастя, любові, родинного затишку у Ваших оселях, Господніх ласк, опіки Пресвятої Богородиці та дарів Святого Духа.

 Подяка

Педагогічний та учнівський колективи Битківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 щиро вдячні депутатові обласної ради, відомому в краї меценатові Юрію Дерев`янку за благодійну допомогу школі.

Нехай Господь пошле Вам здоров`я, благополуччя в родині і надалі допомагає Вам у доброчинності.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!