- Народна Воля - http://volya.if.ua -

У новий навчальний рік – з інноваційними проектами служби зайнятості

Posted By Модератор On 21.10.2011 @ 09:30 In Влада,Духовність,Економіка,Здоров`я | No Comments

Перше вересня – це особ­ливе свято тому, що це День знань! Цей день завжди особливо уро­чис­тий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, ці­кавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя, професійного самовизначення. Державна служба зайнятості Міні­стер­ства соціальної політики розробила та подарувала інноваційні проекти: «Програмно-апа­ратний комплекс «Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення» та «Профорієнтаційний діловий щоденник школяра». У День знань пред­ставники служби зайнятості у школах Надвір­нянського району урочисто привітали та пред­ставили ці інноваційні проекти. Із при­віталь­ним словом у Надвір­нянській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 виступила начальник відділу активної підтримки безробітних Ганна Дутчак, яка наголосила, що девізом інноваційних проектів є: «Живи і працюй в Україні», метою якого є формування у молодого покоління мотивації до легальної праці на користь нашої держави. Окрім вітань про важливість використання інноваційних проектів розповіли спеціалісти з профорієнтаційної роботи – Зоряна Станіщук (Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3), Анжела Мен­тинська (Добротівський НВК), Уляна Півторанюк (Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст.) Профконсультанти зазначили, що крім профорієнта­ційних щоденників всі школи району отримають черговий подарунок служби зайнятості –«Програмно-апаратний комп­лекс «Мотиваційний термінал розвитку заці­кавленості до професійного самовизначення» та додали, що користування щоденником і тер­міналом допоможуть учням зробити вірний крок у світ професійного самовизначення.

[1]

На святі Першовересня у Добротівському НВК

У Першовересневому святі взяли участь представники обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, районної ради, голови сіль­ських та селищних рад, представники засобів масової ін­формації.

Фахівці служби зайнятості побажали школярам підкорювати нові вершини знань, досягти омріяної мети, незабутніх миттєвостей шкільного жит­тя, справжніх від­крит­­тів, пізнання світу знань та світу професій.

Відділ активної підтримки безробітних Надвірнянського райцентру зайнятості.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2011/10/u-novyj-navchalnyj-rik-%e2%80%93-z-innovatsijnymy-proektamy-sluzhby-zajnyatosti/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2011/10/959-DOBROTIV-01-09-2011.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.