Газета по-надвірнянськи
 

Учителю! З роси тобі й води!

28 жовтня 2011, 10:49 | Рубрика: Влада, Духовність, Свята, Тема дня Версія для друку Версія для друку 1,197 переглядів

Під таким святково-віншувальним гаслом відзначили у четвер, 29 вересня ц. р., своє професійне свято педагогічні працівники Надвірнянщини.

Цьогоріч освітянська родина зібралася на урочистості у палаці культури Надвірнянського коледжу. У цьому прекрасному залі панувала така ж прекрасна атмосфера, вібруючи щирими усмішками, доброзичливістю, гарним настроєм тих шанованих у суспільстві людей, які обрали нелегкий професійний шлях наставника.

Учитися і здобувати знання – споконвічна потреба людства, яка генерує відкриття, виводить цивілізацію на нові рубежі розвитку. Значну роль у реалізації цієї потреби відіграють учителі. Тому так поважаємо їхню працю, адресуючи вдячність і на сцені, і в житті.

Пісенне вітання зведеного хору та щире слово районного керівника педагогів Михайла Винника

А на сцену того дня першими вийшли уже відома обдарована школярка із Цуцилова Марічка Петруняк та зведений хор учителів музичного мистецтва району і вихованців Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (керівник Василь Менів та Роман Войнарович).

Перші вітання колегам лунали з уст ведучих Лілії Івасик та Андрія Вірсти, а також начальника відділу освіти РДА Михайла Винника, який нагадав Франкові слова про те, що школа вчителем стоїть і відзначив тісну співпрацю із районною та міською владою найчисельнішого у районі серед державних установ освітянського колективу.

Слався вчительське наймення, слався учительська доле

Велику увагу і повагу до вчительства Надвірнянщини засвідчили вітальними промовами та врученням почесних грамот голова райдержадміністрації Володимир Калічко, керуючий справами, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник міського голови Василь Василенко, головний спеціаліст головного управління освіти ОДА Роман Вуйцік, депутат обласної ради Юрій Дерев`янко, заступник начальника відділу культури і туризму РДА Ольга Багрійчук та ін.

Зокрема, серед відзначених обласною владою – вчитель фізики Надвірнянського ліцею Микола Ілько, а грамотами головного управління освіти і науки ОДА нагороджені: директор Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Петро Маланюк та вчителі цієї школи Лідія Суранович і Галина Мисюк; Олександра Войтишкіна й Юстина Дяченко із Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст.; Володимир Дем`янчук (Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3); Федір Кухарчук і Параска Нагорняк (Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст.); Ірина Гоюк (Ланчинський центр дитячої та юнацької творчості); Василь Гавадзин (Надвірнянський навчально-виробничий комбінат); Лілія Козак та Галина Ботулінська – методисти районного інформаційно-методичного центру відділу освіти РДА. Голова профспілкового комітету Надвірнянського РЦДТ, психолог Зореслава Федьків удостоєна грамоти обласної галузевої профспілки та Головного управління освіти і науки ОДА.

Значно ширше «сузір`я» нагороджених грамотами районної і міської влади, відділу освіти РДА та районного комітету галузевої профспілки, який очолює Ярема Гладун.

Нагороджених і всіх присутніх у залі у числі перших вітали учні Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Стримбівської ЗОШ І-ІІ ст. та вихованці дошкільних закладів Надвірної «Сонечко» і «Квітка Карпат». До речі, напередодні свята ДНЗ «Квітка Карпат» із відзнакою пройшов атестацію, тому у числі нагороджених заслужено його багаторічний керівник Ганна Маляр.

Вони вітають освітян і мріють (чи не всі?) ними стати

Чудові музичні сувеніри підготували: вокальний ансамбль дівчат Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (кер. Р. Войнарович), дует Валентини і Ростислава Куртяків (Волосівський НВК, кер. В. Зіняк), вокальні ансамблі Надвірнянського РЦДТ (кер. Світлана Дремлюга), Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (Богдан Синоверський), Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (Станіслав Бенеш), пісочна анімація у виконанні призера обласного конкурсу «Вчитель року» Богдана Шпитка із Білозоринської школи, вчителі Добротівського НВК (В. Менів), Ксенія Колодніцька (Надвірнянський ліцей), тріо дівчат Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст. (Ірина Глущук).

Не менше порадували танцювальні колективи Надвірнянського і Ланчинського ЦДТ (кер. Валентина Демчук і Уляна Тимінська), працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз» (Богдан Лавринович), Ірина Дитко та танцювальна група РБК (Оксана Гелевич, Роман Гаврилів) та ін.

Як і завше, за оригінальним творчим задумом досвідченого сценариста і педагога, методиста Галини Ботулінської, концертна програма вдало тематично вплелася у загальне святкування.

Нехай ці урочистості, нагороди і святковий настрій стануть стимулом для всіх працівників дошкільної, шкільної і позашкільної освіти. А в повсякденні збуватимуться побажання: «Учителю! З роси тобі й води!// Нехай життя дорога щедро в`ється,// І не трапляється ніякої біди!// Й щаслива доля ніжним трунком ллється!».

Орися СПІВАК

«Народна Воля»

Світлини Назарія ГРИДЖУКА

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!