Газета по-надвірнянськи
 

Українсько-Канадський бізнес-форум

18 жовтня 2011, 15:40 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 2,107 переглядів

відбувся 5-7 вересня у туристичному комплексі «Буковель». Його завдання – налагодження контактів і укладення угод та «наближення» Канади до України. Форум провели за дорученням Президента України за підтримки обл­держ­адміністрації та Івано-Франківської торгово-промислової палати.

У форумі взяли участь ке­рівники області Михайло Вишиванюк та Олександр Сич, керівник департаменту ПАТ «Укрнафта», депутат обласної ради Михайло Гнип, керівники районної влади і підприємств району Василь Попович і Володимир Калічко, Володимир Чуприна й Олександр Шиляєв, а також Богдан Гаврилюк із ТзОВ «Сана». Серед його учасників і представники владних і підприємницьких структур із 19 областей України. З канадської сторони прибули майже три десятки топ-менедже­рів із різних сфер бізнесу та про­вінцій Канади, зокрема, радник Надзвичайного і Повноважного посла Канади в Укра­їні Христина Білик, а також гості зі Швейцарії та Італії.

У виступах директора ТК «Буковель» Олександра Шевченка, президента Українсько-Канадської торгової палати Зенона Потічного, заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Володимира Бандурова, Надзвичайного і Повноважного посла України в Канаді Ігоря Осташа та інших йшлося про обов`язкову потребу налагодження конкретних партнерських підприємницьких взаємовигідних контрактів і контактів. Керівники районної влади і підприємств району на секційних заняттях цікавились, зокрема, досвідом роботи наф­тохімічних та підприємств із переробки сміття.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!