Газета по-надвірнянськи
 

Вдячні за християнський табір…

18 жовтня 2011, 15:13 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 904 переглядів

В останній тиждень літа з благословення та сприяння директора Благодійного фонду «Карітас – Надвірна» отця-мітрата Григорія Сімкайла на запрошення п. Юрія Соловчука в село Поляниця приїхали відпочити 26 дітей з Надвірної.

Щоденне триразове харчування було продумане та підібране за смаками дітей. У побуті до наших послуг – тримісні номери зі всіма зручностями.

Кожний день розпочинався Службою Божою, яку служили о. Іван Ге­дзик, о. Василь Когутяк, о. Григорій Данчишин, о. Андрій Бакота. Молебень до Богородиці відправляв диякон Роман. О 17-ій або 18-ій годині спільно молилися Богородичну вервичку з різними намірами.

Упродовж дня вихователі разом із дітьми грали в рухливі та настільні ігри, естафети, читали притчі, розгадували релігійні кросворди, проводили бесіди на різні теми, багато гуляли на природі, збирали ожину, гриби, милувалися навколишніми краєвидами.

Всі діти разом з вихователями безмежно вдячні отцю Григорію за орга­нізований відпочинок та щедрість господарів. На згадку про перебування в цьому таборі діти намалювали чудовий малюнок «Християнський табір».

Виконавчий директор БФ «Карітас – Надвірна» о. Андрій Будзак на завер­шення нашого відпочинку висловив вдячність господарям і на знак подяки підніс їм образ Ісуса в подарунок.

У ці дні літнього відпочинку Господь показав кожному з нас наскільки важливим є вміння піклуватися про ближніх і дарувати один одному повагу і дружбу.

Наталія МАКСИМ’ЮК,

вихователь табору.

…та сирітський портфелик

Щорічно напередодні нового нав­чального року з благословення пароха та декана Надвірнянського УГКЦ отця-мітрата Григорія Сімкайла Благодійний фонд «Карітас-Надвірна» під керівництвом виконавчого директора отця Андрія Будзака спільно із волонтерами з молодіжного християнського товариства «АГАПЕ» (Божої любові) організовують акцію «Сирітський портфелик», що спрямована на благодійний збір коштів для придбання шкільних портфелів та учнівського приладдя для дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей міста Надвірна.

І цьогоріч свої портфелики із приладдям отримали маленькі жителі Надвірної, котрі найбільше потребують цієї допомоги.

Ми щиро вдячні всім, хто спричинився до цієї акції своїми грошовими пожертвами, а також працівникам та керівництву фірми «Садко» і «Фантазія» за наданий учнівський інвентар.

о. Андрій БУДЗАК,

виконавчий директор БФ «Карітас-Надвірна».

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!