Газета по-надвірнянськи
 

Вдячні за такі дарунки фитьківчани…

25 жовтня 2011, 15:58 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 886 переглядів

Два комплекти нових парт та дошки для старших класів – такий перошовересневий подарунок отримали учні Фитьківської ЗОШ І-ІІІ ст. Посприяли цьому депутати обласної ради Володимир Хопта та Юрій Дерев`янко.

Цими новими комплектами вдасться повністю забезпечити 3 класи. Обранці переконані, що діти повинні навчатися якщо не за новими партами, то, принаймні, за такими, які відповідають їхнім віковим особливостям. Адже від цього, на думку Юрія Дерев`янка, залежить здоров`я школярів, бо добре підібрані шкільні меблі запобігають розвитку сколіозу. Загалом проблем у Фитьківській школі, як і в інших навчальних закладах Прикарпаття, вистачає. Першочергово, каже директор Роман Писклинець, хотілося б замінити систему опалення. Нещодавно у школі встановили металопластикові вікна, тож якби ще й поміняти батареї, то економія стала б відчутнішою.

Директор школи радо продемонстрував депутатам, як він разом із учнями у вільний час працює над зведенням спортмайданчика для міні-футболу. Сам грає у футбол і вихованців залучає до цієї популярної гри. Сподівається, що такими темпами у наступному році спортмайданчик буде готовий на честь відкриття чемпіонату Євро-2012.

Дирекція школи, учні і їхні батьки щиро вдячні депутатам обласної ради Юрію Дерев`янку та Володимиру Хопті за подаровані парти та шкільні дошки, бо завдяки їм навчальний процес стане для них зручнішим.

…і камінчани

Каміннецький сільський голова Андрій Федорович і гравці сільської футбольної команди щиро вдячні депутатові обласної ради Юрію Дерев`янку за сприяння у придбанні мотогазонної косарки.

Завдяки цьому футбольне поле для поєдинків можна буде готувати завчасно і якісно, а відповідно і матчі відбуватимуться у зручніших умовах. Тутешні футболісти ще не забули весняний презент цього депутата та його колеги Володимира Хопти за подаровані для них футбольні форми і м`ячі.

Ганна КАЗЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!