Газета по-надвірнянськи
 

Вітаємо лауреатів!

21 жовтня 2011, 09:38 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 694 переглядів

Комісія з присуджен­ня районної премії ім. Надії Попович завершила свою роботу щодо визначення переможців у трьох номінаціях. Та­ємним голосуванням визначено лауреатів премії 2011 року:

 У номінації «Література»: Іван Гриджук – редактор районної газети «Народна Воля» – за упорядкування та літературне редагування книги Василя Левицького «Великий день. Пізнє літо. Новели та оповідання» (2010 р.), автор нарису-передмови.

 У номінації «Культура»: народний фольклорно-етнографічний колектив «Шовкова косиця» Надвірнянського районного будинку куль­тури (керівник Олена Яченко) – за багаторічну працю, високу виконавську майстерність, залучення дітей і молоді до народно-мистецьких надбань краю.

У номінації «Образотворче і народне мистецтво»: Дмитро Угринюк – художник Надвірнянського районного будинку культури – за багаторічну працю, значний доробок творів пейзажного, портретного та сакрального мистецтва.

Нагородження та вшанування лауреатів відбудеться на районному літературно-мистецькому святі у Фитькові у неділю, 9 жовтня ц. р.

На свято запрошуємо лауреатів премії минулих років, а також всіх бажаючих.

Марта КУШНЕРЧУК,

секретар комісії.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!