Газета по-надвірнянськи
 

За подарунок дякують і вірять у нову школу

24 жовтня 2011, 11:33 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 809 переглядів

Попри проблеми із приміщенням у Чорноославській ЗОШ І-ІІІ ст., будівлі якої уже 125 років, тут вирує шкільне життя. Аби додати йому позитиву, депутати обласної ради Юрій Дерев’янко і Володимир Хопта подарували школі напередодні цьогорічного Першовересня повний комплект музичного обладнання.

Раніше, пригадує колишній директор Микола Козловський, доводилося зичити апаратуру в церкві або будинку культури, тепер учні зможуть розвивати музичні таланти на своїй техніці. Дирекція школи, педагоги та учні щиро вдячні народним обранцям за такий першовересневий подарунок.

Тим часом депутати обіцяють три­мати на контролі питання щодо спорудження нової школи у Чорних Ославах та всіма зусиллями сприяти тому, аби Чорноославську ЗОШ І-ІІІ ст. внесли до списку навчальних закладів, які потребують нового будівництва.

У роки Другої Світової війни тут функціонував військовий шпиталь. З того часу майже жодної реконструк­ції не проводили. Умови навчання не найкращі, бо є потреба у сучасних актовій і спортивній залах, учительській тощо.

Новопризначений директор школи Наталія Козловська все-таки вірить, що незважаючи на проблеми у спору­дженні шкіл у районі й області, депутати обласної ради дадуть фахову оцінку щодо нинішнього стану школи і сприятимуть тому, аби нова шкільна оселя прикрасила гірське село Чорні Ослави.

Ганна КАЗЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!