Газета по-надвірнянськи
 

Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, ПДВ

18 жовтня 2011, 15:27 | Рубрика: Економіка, Закон Версія для друку Версія для друку 900 переглядів

Законом України від 7 липня 2011 р. № 3609-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України» внесено зміни до ст. 3 Закону України № 587 від 9 квітня 1999 р. «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства», згідно з якими підвищено ставку збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства з 1% до 1,5% від об`єкта оподаткування.

Підвищена ставка збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства застосовується з 1 серпня 2011 р.

Збір на розвиток виноградарства, садів­ництва і хмелярства за підвищеною ставкою платники сплачують на спеціальний рахунок Держказначейства України за підсумками серпня 2011 р. у строки, визначені розділом II Податкового кодексу для місячного звітного періоду.

Одним із важливих нововведень для платників податків є продовження терміну реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. Відтепер реєстрація податкової накладної не обов`язково має здійснюватися протягом того дня, в якому її виписано; зареєструвати податкову накладну можна протягом двадцяти календарних днів, наступних за датою її виписки.

Додаткова інформація – за тел. 2-21-79

Відділ оподаткування юридичних осіб ДПІ в Надвірнянському районі.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!