Газета по-надвірнянськи
 

Дев`ята сесія районної ради

28 листопада 2011, 13:49 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 891 переглядів

24 листопада відбулась дев`ята сесія районної ради, яку вів її голова Василь Попович.

Він коротко проінформував депутатів про результати поїздки делегації району в Острудський повіт Республіки Польща та підписання відповідної угоди про співпрацю нашого району з цим повітом. Співпраця охоплюватиме галузі освіти, культури, медицини, підприємництва, спорту тощо. Досягнуто, зокрема, домовленості щодо постачання сучасного медобладнання для медзакладів нашого району та залучення інвестицій солідного інвестора у наш край. Голова районної ради ознайомив також із відповідями Адміністрації Президента та Державної служби автомобільних доріг щодо звернень районної ради про незадо­вільний стан доріг у нашому районі.

На сесії депутати виступили із заявами, запитами і зверненнями. Зокрема, виголошена заява депутатської фракції ВО «Свобода», адресована Прем`єр-міністру М. Азарову,  щодо підтримки вимог голодуючих чорнобильців у Донецьку. Сесія підтримала заяву позачергової сесії Івано-Франків­ської обласної ради від 18 жовтня ц. р. щодо згортання демократичних процесів і порушень прав і свобод людини, кримінальних переслідувань представників опозиційних політичних сил, яку озвучили від імені фракції ВО «Батьківщина». Депутати подали понад десяток запитів і звернень, які стосуються життєдіяльності та господарки району і виборчих округів.

Сесія прийняла заяву національно-демократичних сил районної ради щодо будівництва дитячої дошкільної установи у с. Білі Ослави (публікуємо на стор. 2).

Обговорено питання про звіт РДА про виконання райбюджету за 9 місяців ц. р. та про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2011 рік». З цих питань доповідав начальник фінуправління РДА Михайло Обідняк. Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців ц. р. доповів заступник голови РДА Степан Іроденко.

Сесія обговорила понад два десятки питань, з яких прийнято відповідні рішення.

Керівництво районної ради звернулося до всіх депутатів, керівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, усіх жителів Надвірнянщини щодо участі у скорботному заході у суботу, 26 листопада, о 15-ій год. на майдані Шевченка у Надвірній, присвяченому Дню па­м`яті жертв Голодомору, а також у відзначенні Дня місцевого самоврядування 7 грудня ц. р.

Ширше з матеріалами сесії ознайомимо у наступному числі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!