Газета по-надвірнянськи
 

Для розвитку місцевого самоврядування

4 листопада 2011, 12:39 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 844 переглядів

2 листопада ц. р. за участі голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича на спільному засіданні дирекції та експертної ради другого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування підбили підсумки прийому проектів від сільських, селищних і міських рад.

Із 15 серпня по 21 жовтня ц. р. дирекція конкурсу приймала проекти від сіл, селищ і міст районного значення, які у встановленому порядку подали затверджені рішенням відповідної ради проекти (програми).

Голова обласної ради Олександр Сич повідомив, що на другий конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування максимальний розмір співфінансування з обласного бюджету збільшено із 50 тис. грн. до 75 тис. грн.

Загалом для участі у другому конкурсі подано 138 проектів від 127 місцевих рад на суму 15,9 млн. грн., у т. ч. 9,6 млн. грн. – з обласного бюджету, 2,5 млн. грн. – з місцевих бюджетів і 3,8 млн. грн. – від організацій-партнерів. Як відомо, на перший конкурс подали 131 проект від 112 місцевих рад на суму 10,7 млн. грн.

Найбільше проектів на ІІ-й конкурс подано Галицьким (14 проектів, було 7), Богородчанським (13 проектів, було 3) і Рогатинським (13 проектів, було 15), Тисменицьким (12 проектів, було 11), Долинським, Коломийським та Косівським (по 11) районами.

Найактивнішими місцевими радами другого конкурсу є Бурштинська міська рада Галицького району (подала 5 проектів), Косівська міська рада Косівського району (3 проекти) і ще 5 місцевих рад – по 2 проекти.

Найхарактерніші проекти стосуються вирішення таких проблем: ремонт, заміна вікон і дверей на енергоощадні – 82 проекти (+18 проектів, було 64); благоустрій території, прибирання сміття – 13 проектів (-12 проектів, було 25 ); спорт – 21 проект (+6 проектів, було 15); встановлення вуличного освітлення – 12 проектів (-1 проект, було 13); інші – 10 проектів.

Усі проекти, допущені до участі у другому конкурсі, 2 листопада ц. р. передані Експертній комісії для оцінювання і на початку грудня ц. р. на черговому засіданні Ради Конкурсу визначать переможців.

Прес-служба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!