Газета по-надвірнянськи
 

Довіряй, але перевіряй

4 листопада 2011, 12:02 | Рубрика: Кримінал Версія для друку Версія для друку 650 переглядів

26 жовтня ц. р. у чергову частину Надвірнянського райвідділу міліції із заявою звернулася громадянка П., повідомивши, що з її будинку зникли ювелірні вироби, відеокамера та інше майно.

У розпачі жінка розповіла, що проживає одна, чоловік і діти – за кордоном. Додому гостей ніколи не запрошувала. Виняток – молодий чоловік, який за певну платню допомагав жінці похилого віку поратись на присадибній ділянці і по господарству. Жінка так прониклась нелегкою долею молодика, що довірила йому ключі від іншого свого помешкання. Чоловік оселився там зі своєю сім’єю, доглядаючи за майном. Не знала пенсіонерка, яку вдячність отримає за свою доброту.

Зі слів начальника райвідділу УМВС Романа Чекмарьова, працівники сектора карного розшуку з участю техніка-криміналіста сектора експертно-криміналістичного забезпечення роботи РВ УМВС Богдана Іващенка, злочин розкрили по «гарячих слідах». Як з`ясувалось, «помічника» пенсіонерки раніше притягали до кримінальної відповідальності. Свідомо скориставшись довірою жінки, він проник через вікно до кімнати, яку громадянка П. завжди зачиняла на ключ, і вчинив крадіжку, заподіявши потерпілій матеріальну шкоду на 10 тис. грн.

Крадія затримала міліція. Порушена кримінальна справа.

Віра ПІНЧУК,

помічник начальника відділу по взаємодії з громадськістю та ЗМІ райвідділу УМВС, капітан міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!