Газета по-надвірнянськи
 

ІІІ Всеукраїнський з`їзд працівників освіти

4 листопада 2011, 12:14 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 781 переглядів

відбувся 28 жовтня ц. р. у Києві відповідно до розпоря­дження Кабінету Міністрів України.

За інформацією прес-служби міністерства освіти і науки, молоді та спорту, проведення цього з`їзду зумовлене потребою у глибокому аналізі сучасного стану і проблем освітньої галузі, вітчизняного і світового досвіду, визначення стратегії та основних напрямів подальшого її розвитку.

У Міносвіти стверджують, що після ІІ Всеукраїнського з`їзду працівників освіти відбулися значні зміни. Зокрема, оновлено нормативно-правову базу, здійснено заходи щодо модернізації змісту організації освіти, запроваджено профільне навчання у середній загальносвітній школі та ЗНО навчальних досягнень учнів. Проте, освітяни прагнуть удосконалення навчально-виховного процесу, не тільки кількісних, а й якісних змін, про що мовилось на з`їзді.

На учительському форумі обговорили і підтримали проект Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2011-2021 роки і проект Закону про вищу освіту.

Питання про Етичний кодекс українського вчителя, розроблений Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі, на розгляд з`їзду не виносили.

Надвірнянщину на з`їзді представляла заступник директора Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ст. Олена Лозинська.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!