Газета по-надвірнянськи
 

Крах «Яблучного бізнес-проекту» або вагомий наступ правоохоронців Прикарпаття на злочинну самовпевненість

28 листопада 2011, 12:07 | Рубрика: Кримінал Версія для друку Версія для друку 778 переглядів

Останнім часом голова Івано-Франківської області Михайло Вишиванюк неодноразово публічно наголошував про кадрові зміни у керівництві правоохоронних органів області.

При цьому він висловлював впевненість у початку посиленої боротьби зі злочинністю та наведення правопорядку.

Наразі журналістам стало відомо про чергову гучну справу правоохоронців.

Це затримання керівника та членів організованої групи злодіїв, які давно знаходились у полі зору правоохоронців, однак різними способами уникали відповідальності за скоєні злодіяння.

Шляхом погроз та залякування, а подекуди і на­сильст­вом та знищенням майна славнозвісні молодики вдавались до вимагання матеріальних цінностей у жителів Прикарпаття.

 Особливого пафосу такому бізнесу надавали престижні іномарки та вогнепальна зброя, демонструючи яку, злочинці наводили страх на жителів віддалених від обласного центру населених пунктів та породжували у них відчай і зневіру у спроможності правоохоронних структур подолати це беззаконня.

Останній так званий «яблучний бізнес-проект» групи злодіїв відчули на собі жителі Коломийщини та Косів­щини.

Та тут слова Михайла Вишиванюка, як кажуть – «в яблучко», щоправда не з першого разу.

Підозрюваних затримали правоохоронні органи та доставили у суд для арешту, однак Феміда вирішила, що такі горе-бізнесмени не складають загрози суспільству та відмовила правоохоронцям, звільнивши їх з-під варти.

Зневірені у правосудді та справедливості потерпілі почали відмовлятись від наданих свідчень та поданих раніше заяв, свідомо побоюючись розправи з боку злочинців.

Не склавши рук, правоохоронці продовжили кропітку роботу та нещодавно затримали вказану групу молодиків, які продовжували наводити страх на жителів Прикарпаття та викликали почуття незахищеності та зневіри.

Тепер горе-бізнесменам світять чималі строки ув’язнення.

Потерпілі ж можуть не боятись за власну безпеку та безпеку родин, оскільки правоохоронці знешкодили основний потенціал злочинного угрупування.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!