Газета по-надвірнянськи
 

Михайло Вишиванюк назвав звернення Івано-Франківської обласної ради щодо ув’язнення Тимошенко «підіграванням зовнішньополітичному відомству Росії»

4 листопада 2011, 12:55 | Рубрика: Влада, Політика Версія для друку Версія для друку 756 переглядів

На нещодавно проведеній прес-конференції, що відбулася по завершенні останньої, у жовтні, колегії облдержадміністрації, журналісти запитували Михайла Вишиванюка про його ставлення до звернення обласної ради щодо вироку Юлії Тимошенко та політичних репресій в Україні. Голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Михайло Вишиванюк назвав це звернення «підіграванням зовнішньополітичному відомству Росії».

Це відомство Російської Федерації, за словами голови ОДА, на сьогоднішній день розгорнуло широку інформаційну кампанію, в тому числі й за кордоном, на підтримку Юлії Тимошенко. Мета подібних дій, переконаний Михайло Вишиванюк, – довести, що Росія правильно повелася з Україною, змусивши укласти кабальний газовий договір.

«В інакшому випадку доведеться визнати, що Україна підписала кабальний газовий договір, – зазначив голова обл­держадміністрації Михайло Вишиванюк. – Адже наша держава має сплачувати 300 відсотків штрафу лише через те, що ми зекономили газ. Такі директиви підписала Юлія Тимошенко, за що її і засуджено. А наша обласна рада гарно підспівала зовнішньополітичному відомству Російської Федерації».

«Якби я там був, то голосував би проти того рішення, яке в цілому прийняла обласна рада, – заявив Михайло Вишиванюк. – Я вважаю, що Російська Федерація підписала з Україною кабальний, дискримінаційний газовий договір».

Довідково.

Під час проведення сесії обласної ради, 18 жовтня ц. р., яка прийняла згадане звернення до центральних органів влади, голова ОДА, депутат обласної ради Михайло Вишиванюк перебував у відпустці за межами України.

Прес-служба голови ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!