Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянський «Фронт Змін» звітував перед виборцями

4 листопада 2011, 12:19 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 750 переглядів

Під час традиційної підсумкової конференції-зустрічі з громадськістю Надвірної та району, а також із прихильниками й активістами політичної партії «Фронт Змін» депутати районної ради Василь Попович, Юрій Голіней (керівник фракції), Іван Забронський, Галина Янчук, Ігор Поварчук, Іван Яновський, Руслан Андрейчук, Любов Колінко та депутати Надвірнянської міської ради Богдан Зеленчук (голова фракції), Тарас Новосельський, Марія Гураш, Мирон Кисляк прозвітували про діяльність депутатів від «Фронту Змін» у місцевих радах району та міста.

– Щоденно до нашої громадської приймальні надходять десятки звернень від жителів району і міста, зокрема, щодо правильного нарахування пенсій, земельних питань, захисту від незаконного звільнення з роботи тощо. Завдяки активності надвірнянських «фронтовиків» із початку року фахову допомогу отримали сотні пенсіонерів, – розповів голова районної організації «Фронту Змін», голова районної ради Василь Попович. За його словами, ведеться постійний діалог між виборцями і депутатами від «Фронту Змін» у місцевих радах, котрі виконують конкретні завдання громади.

Звітують «фронтовики»

Також делегати конференції обговорили підсумки діяльності політичної партії «Фронт Змін» за рік, розглянули плани подальшої роботи, зокрема, про участь у Всеукраїнській партійній дискусії.

Спілкуючись із учасниками конференції, керівник виконкому обласної організації ПП «Фронт Змін», депутат обласної ради Юрій Бабій зазначив, що за поточний рік організація провела чимало суспільно значущих акцій, здобула пізнаваність і підтримку серед краян, завдяки чому зростає кількість прихильників та членів партії. Але головне, чим пишаються надвірнянські «фронтовики» – допомога конкретним людям у розв’язанні їх нагальних життєвих і соціально-побутових проблем.

Завершилася чергова конференція Надвірнянської райорганізації політичної партії «Фронт Змін» на приємній ноті – новим членам партії  урочисто вручили партійні квитки.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!