Газета по-надвірнянськи
 

Перший лауреат премії ім. Ярослава Дорошенка

4 листопада 2011, 12:14 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 692 переглядів

Ним став у номінації «За збірку сонетів» наш краянин, відомий поет і багатолітній керівник літстудії «Бист­рінь», член НСПУ Нестор Чир за свій сонетарій «Акорди срібної печалі», за високу поетичну майстерність, пропаганду світової краси і досконалості української мови, активну участь у розбудові незалежної, демократичної України.

Ця щорічна літературна премія заснована у цьому році Івано-Франківською міською радою на підставі подання обласної організації Національної спілки письменників України з метою вшанування пам`яті талановитого українського поета, громадського діяча, багаторічного політв`язня Ярослава Дорошенка. Другим лауреатом премії в номінації «За цикл сонетів» комісія визнала Олександра Гордона зі Львова за три його поетичні збірки. Премії, дипломи та почесні знаки лауреатам вручили під час вечора пам`яті Ярослава Дорошенка з нагоди його 80-ліття в Івано-Франківському кінотеатрі «Люм`єр».

І ще приємна творча новинка. Літературно-художній часопис «Січеслав», який виходить у Дніпропетровську, у своєму числі за третій квартал цього року опублікував поетичну добірку із десятка віршів Нестора Чира під назвою «Сягнувши неба словом і чолом».

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!