Газета по-надвірнянськи
 

Посприяли у відкритті спортмайданчика у Цуцилові

28 листопада 2011, 12:41 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 710 переглядів

У публікації «Відкрили шкільний спортмайданчик» у «Народній Волі» від 4 листопада ц. р. ми сповістили про цю радісну й приємну новину і подію для цуцилівчан, використавши фотоінформацію сайту Надвірнянської РДА від 31 жовт­ня ц. р. На жаль, у ній не все описано об`єктивно.

Суть у тому, що з районного бюджету на закупівлю покриття цього спортмайданчика, як уточнив начальник відділу освіти РДА Михайло Винник, виділили 96 тис. грн. В інформації, якою ми скористались, вказано, що це покриття закуплено за підтримки народного депутата України Василя Чуднова і голови РДА Володимира Калічка.

Директор Цуцилівського навчально-виховного комплексу, депутат районної ради Микола Андрейчук (а він також доклався до організації підготовчих робіт), зі свого боку від імені учнів та батьківського комітету щиро дякує усім, хто долучився до облаштування цієї спортивної споруди – майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу. Зокрема, голові районної ради Василеві Поповичу і депутатському корпусу районної ради за включення цієї споруди у план соці­ально-економічного розвитку району на 2011 рік, і голові РДА, депутатові районної ради Володимирові Калічку за виділені кошти з районного бюджету на придбання штучного покриття, а також начальникам відділів РДА – освіти – депутатові районної ради Михайлові Виннику та у справах сім`ї, молоді і спорту – Тарасові Вінтоняку, сільському голові Ми­колі Дутчаку, учителеві фізвиховання Василеві Вівчарчуку.

Депутат районної ради Іван Микитюк допоміг із будівельними матеріалами, а також із Василем Андрейчуком, радником голови районної ради, посприяв у придбанні сіток на футбольні ворота. Щиру подяку дирекція, учні НВК і бать­ківський комітет висловлюють також усім односельчанам, котрі працювали на спорудженні й облаштуванні майданчика, а саме Б. Іванчуку, В. Логажевському, О. Логажевському, Р. Белею, В. Зелінському, Я. Вівчарчуку, В. Андрейчуку, Т. Гнатюку, В. Морому, В. Секірдею, В. Горбейчуку й усім колишнім і нинішнім учням та учителям і працівникам НВК, юнакам сільської футбольної команди.

Думається, що після цієї уточненої інформації не має бути зауважень до нашої редакції, котра не мала ні найменшого злого умислу (тим паче, з політичним забарвленням) щодо необ`єктивного інформування про згадану подію. Зичимо цуцилівчанам – від найменшого до найстаршого – якнайповніше користати зі спортивного майданчика для свого здоров`я і благополуччя.

Редакція.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!