Газета по-надвірнянськи
 

Працювала мобільна громадська приймальня «Фронту Змін»

28 листопада 2011, 12:45 | Рубрика: Влада, Політика Версія для друку Версія для друку 739 переглядів

21 листопада в Надвірній працювала мобільна громадська приймальня «Фронту Змін». Надвірнянці мали змогу поспіл­куватися з депутатами ра­йон­ної та міської рад, обраних від політичної партії «Фронт Змін», зокрема, з головою ра­йонної ради Василем Поповичем, Іваном Забронським, Галиною Янчук, Юрієм Голінеєм, Іваном Яновським, Ігорем Поварчуком – із районної та Мироном Кисляком, Богданом Зеленчуком, Тарасом Новосельським, Марією Гураш – із міської рад , а також із депутатом обласної ради, відомим на теренах Прикарпаття меценатом Юрієм Дерев`янком.

Власне, цей захід відбувався у рамках акції «Україна проти Януковича». Краяни висловлювали свої тривоги і думки з приводу нелегкого сьогодення. Порушували питання заборгованості з виплатою соціальних допомог (зокрема, дітям війни та іншим пільговим категоріям), мізерних пенсій і зарплат, втрати заощаджень, непо­мірно високих тарифів на комунальні послуги, ціни на газ… Їхні проб­леми тісно перепліталися із загальною складною со­ціально-економічною ситуацією в державі, тому й не вирішаться одразу й самі по собі, а треба діяти. Про це наголошували, відповідаючи на людські запити, депутати-«фронтозмінівці», скеровуючи надвірнянців у відповідні інстанції, а також у громадську приймальню районної організації «Фронту Змін», де безкоштовно надають квалі­фіковану юридичну консультацію.

Депутати від «Фронту Змін» спілкуються з краянами

Відкритий діалог тривав близько 2-х годин і засвідчив глибоку стурбованість краян станом справ, що відбуваються нині в країні.

Загальний настрій і лейтмотив акції відображений у виступі лідера «Фронту Змін» Арсенія Яценюка, котрий не­одноразово транслювали на майдані Шевченка. В ньому політик зазначає: – Влада всупереч пропозиціям коаліції внесла зміни до Основного Закону України, неконс­титуційно сформувала коа­ліцію у Верховній Раді. Ця влада віддала частину території України іншій державі, закрила школи, ліквідувала лікарні, продовжила пенсійний вік, знищує підприєм­ницт­во. Апогеєм цих подій стало знищення демократії, політичне переслідування й ув’язнення політичних опонентів. Немає сумнівів, що влада на цьому не зупиниться.

Зупинити цю владу може лише народ. Акція «Україна проти Януковича!» – це перший крок, який мають зробити українці: висловити свою позицію щодо чинного президента. Я звертаюся, наголосив Арсеній Яценюк, до українців із закликом: не бійтеся, ска­жіть «НІ!» цьому президентові. Скажіть президенту, що ви не віддасте свою землю, не дозволите владі закривати лікарні та школи, що вони не заберуть вашу роботу, не зменшать вашу пенсію, не відберуть ваше майбутнє.

Акція триватиме в усіх регіонах України. На головних вулицях, площах міст усі громадяни зможуть прийти до наметів акції і поставити свій підпис під зверненням до президента, яке закінчується словами «Я голосую проти Вас!»

Це буде перше народне волевиявлення. Це не просто боротьба двох-трьох полі­тиків – це боротьба мільйонів українців за своє майбутнє.

– Громадські приймальні, насамперед, дають можливість і депутатам, і виборцям налагодити зв’язок. Таким чином, депутат буде реальніше знати проблеми людей і від­чуватиме, що найбільше турбує його виборців. А люди, в свою чергу, зможуть прийти з наболілими проблемами і задати питання напряму, минаючи черги до кабінету та інші незручності бюрократизму, – зауважив Юрій Дерев`янко. Голова районної організації ПП «Фронт Змін», голова районної ради Василь Попович переконаний, що завдяки мобільним приймальням пар­тійці можуть отримати систематизовану інформацію щодо проблем людей по всій Україні. – Робота депутатів безпосередньо з виборцями дає можливість дізнатися глибше про потреби краян. Це дасть змогу оперативно знайти шляхи вирішення проблем. Натомість для депутатів різних рівнів це свого роду екзамен – перевірка роботи, що дає стимул для подальшої праці заради добробуту людей та виконання обіцянок, з якими ми йшли на вибори, – додав він, запропонувавши учасникам зуст­річі звертатися як у громадську приймальню «Фронту Змін», так і до районної ради з наболілими проблемами.

Наш кор.

Світлини Василя ІВАСЮКА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!