Газета по-надвірнянськи
 

«Пустіть до мене дітей»

28 листопада 2011, 13:48 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 985 переглядів

У переддень  свята Архистратига  Михаїла у Пнівській ЗОШ І-ІІІ ст. освятили навчальний клас. У ньому не проводитимуть звичайних уро­ків, а прищеплюватимуть дітям Божі цінності, щоб вони стали гідними воїнами у війську Господньому. Задум створити  християнську світлицю зародився у вчителів цієї школи Людмили Дубінської та Лілії Максим’юк. Знайшли схвалення у сільських парохів Михайла Багрія та Миколи Костика. Останній за­просив дизайнера Ігоря Гаврилюка, котрий спроектував вигляд шкільного приміщення.

З коштами на проведення ремонтних робіт допомогли: депутати обласної ради Юрій Дерев’янко та Володимир Хопта, сільська рада на чолі з головою Пнів’я Василем Гладишем. Посприяв у наданні шкільних меблів для класу начальник відділу освіти РДА, депутат районної ради Михайло Винник. Уро­дженець села, а зараз перший заступник начальника головного управління освіти і науки ОДА Іван Будзак, котрий з об’єктивних причин не зміг завітати на освячення, подарував у світлицю статуетки Богородиці Діви та Ісуса Христа. Морально та матеріально підтримували зведення  християнського класу члени товариства «Матері у молитві» та жителі села Пнів.

Образ Божий одухотворює

 

Серед почесних гостей – депутати Юрій Дерев`янко і Володимир Хопта (у центрі)

Освятив клас о. Микола,  котрий для парафіян просив Божих ласк. Вступне слово виголосив директор Пнів­ської ЗОШ І-ІІІ ст. Олег Фединяк: «Сьогодні в нас знаменна подія в житті школи. Ми відкриваємо не звичайний навчальний кабінет, а відчиняємо для дітей двері в духовний центр навчального закладу. Тут будуть добро, ласка і душевна теплота» – підсумував свій виступ директор. Почесний гість свята, відомий благодійник на Прикарпатті Юрій Дерев’янко, котрий подякував за працю людям, котрі вкла­ли в це приміщення силу, енергію та натхнення. Сам же пожертвував кошти на ремонт в приміщенні та подарував для потреб класу 28 дитячих Біблій. Найприєм­нішими для Юрія Дерев’янка стали слова вчительки Лілії Макси­м’юк: « Ця людина є депутатом від Бога, справжнім християнином, що завжди допоможе в скрутну хвилину». А ще вона переконана, що відтепер учні відчуватимуть Божу присутність, матимуть нагоду наситити спраглі душі життєдайною атмосферою, переосмислити свої погляди, вчинки, осягнути велич Бо­жої любові, виплекати зерна Господньої мудрості.

Господня наука наповнює дитячі серця

Перед гостями свята виступили учасники художньої самодіяльності Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Привертав увагу присутніх образ «Ісус Христос і діти», який намалювала сестра-парафіянка Уляна Гулковська. Спільними зусиллями возвели духовний центр Пнівської школи, в якому навчатимуть життєвим цінностям та орі­єнтирам, славитимуть ім’я Господнє. Її назва «Християнська світлиця», котру за­пропонував Юрій Дерев’янко, дуже влучна, бо в день її освячення промені сонця яскраво осяяли клас, проливаючи на присутніх світло Божого благословення.

Василь ІВАСЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!