Газета по-надвірнянськи
 

Тріумф парищенських юних математиків

4 листопада 2011, 12:13 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 865 переглядів

24-29 жовтня ц. р. у м.Львові проходив ХІV Всеукраїнський турнір юних математиків ім. професора М. Й.Ядренка за участі 24 команд із 13 областей України, Києва та Севастополя.

Гостинно зустрічала Львівська Мала Академія наук учасників турніру у приміщенні Вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму. У цьому закладі створили всі умови для належного проведення такого рівня змагань.

У напруженій турнірній боротьбі перемогла збірна команда Академічної гімназії № 45 і фізико-математичного ліцею №27 м. Харкова.

Призерами стали й учні Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст., які представляли Івано-Франківщину, і брали участь у турнірі як переможці VІІ обласного турніру юних математиків.

Математичні генії із с. Парище

Команда «Паризька Сорбонна» у складі Володимира Чіха, Ігоря Костика, Вікторії Кузів і Валентини Байляк виявилася найсильнішою серед команд, відзначених дипломами ІІІ ступеня, а капітан Володимир Чіх здобув абсолютну перемогу в особистій першості і нагороджений спеціальним призом – пам’яті професора В. М. Лейфури.

Своїм успіхом команда завдячує колишньому випускникові Парищенської ЗОШ, а тепер доценту кафедри математичного і функціонального аналізу Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, кандидатові фізико-математичних наук, відміннику освіти України Іванові Федаку, який протягом багатьох років результативно працює з обдарованими дітьми.

Дирекція школи та батьківський комітет висловлюють щиру подяку начальникові відділу освіти РДА, депутатові районної ради Михайлові Виннику за сприяння участі команди «Паризька Сорбонна» у турнірі та депутатові обласної ради Юрію Дерев’янку – за добродійну допомогу в оплаті оргвнеску.

Іван ЧІХ,

заступник директора з навчальної роботи Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!