Газета по-надвірнянськи
 

Творити добро – почесний обов’язок

4 листопада 2011, 12:28 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 782 переглядів

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є особливим тому, що уособлює державну та людську турботу, добро, милосердя.

Праця соціальних працівників і робітників була і залишається однією з найблагородніших у світі. Адже за їхньою діяльністю – людські долі зі своїми проблемами, безпорадністю, інвалідністю, самотністю та іншими сумними явищами життя.

Для багатьох людей похилого віку, які на схилі літ залишилися самотніми, соціальний робітник – найкращий друг і надійний помічник, а часто, може, й єдина розрада в теперішньому складному житті. Особливої актуальності це набуває у наш час, адже далеко не всі старенькі, одинокі люди зуміли пристосуватися до життя у ринкових умовах.

Головне у роботі соціальних робітників – це уміння вислухати і прагнення допомогти, що вони і роблять день у день – сумлінно, професійно, зі щирим співчуттям і справжньою турботою про всіх підопічних. Сьогодні у Надвірнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) соціальні робітники обслуговують 380 одиноких непрацездатних громадян, з яких – 60 інваліди різних груп, 114 – ветерани війни, 9 – реабілітовані, 41 – ветерани праці та 206 – діти війни.

Працювати з людьми у наш час взагалі нелегко. Особливо коли невисока зарплата, коли щодня спілкування з категорією громадян вимагають особливої уваги, толерантності, терпіння. Тож яка ще професія може викликати таку повагу, любов, щире захоплення людьми, котрі своєю життєвою місією обрали турботу, опіку, захист знедолених і віддають справі служіння людям свої знання, серце, душу.

Тож недаремно і держава цінує, і люди шанують тих, хто сумлінно виконує професійний обов’язок соціального робітника.

Шановні соціальні робітники та працівники Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)! Шановні працівники соціальної сфери!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом! Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів, нових творчих здобутків.

Хай спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя наших людей.

Роман ОГЕРУК,

директор Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!