Газета по-надвірнянськи
 

Відкрили шкільний спортмайданчик

4 листопада 2011, 12:43 | Рубрика: Влада, Спорт Версія для друку Версія для друку 1,035 переглядів

Минулої неділі у Цуцилові на території місцевого навчально-виховного комплексу урочисто відкрили та освятили майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу. Свідками цієї події стали майже три сотні місцевих жителів.

Підготовчі роботи для встановлення майданчика виконали за сприяння сільського голови Миколи Дутчака, а покриття закупили та встановили за підтримки народного депутата України Василя Чуднова і голови РДА Володимира Калічка.

Споруджували методом «громадської будови» жителі села, учителі школи. Особливо відзначився учитель фізичної культури Василь Вівчарчук. Футбольний майданчик органічно вписався між шкільними будівлями та тренажерною площадкою.

Перший удар Василя Чуднова на спортмайданчику

На відкриття приїхали народний депутат України Василь Чуднов,  голова РДА Володимир Калічко, голова районної ради Василь Попович, заступник начальника Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Михайло Марцинюк, заступник голови РДА Степан Іроденко, депутат районної ради Іван Микитюк, начальники відділів РДА – освіти депутат районної ради Михайло Винник та у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Тарас Вінтоняк.

Василь Чуднов подарував юним футболістам  футбольні м’ячі. Також він розказав жителям про план розвитку села, згідно з яким уже за декілька років Цуцилів планують наблизити до європейського села з відповідною інфраструктурою. До прикладу, планують спорудження 25-метрового басейну. Володимир Калічко у вітальному слові підкреслив, що наочно діє програма «Писанкове Прикарпаття» і повідомив, що зекономлені на будівництві майданчика для міні-футболу кош­ти вкладуть у спорудження дитячого грального майданчика перед школою. Василь Попович пообіцяв сприяння у розбудові інфраструктури Цуцилова. Михайло Марцинюк передав вітання від керівництва облдержадміністрації і подарунок директорові школи, депутатові районної ради Миколі Андрейчуку – футбольні м’ячі.

Символічну стрічку урочисто перерізали капітани дитячих команд Цуцилова та Фитькова.

Опісля до людей звернувся парох с. Цуцилів о. Володимир Ділета. Він освятив майданчик і побажав юним жителям Цуцилова набиратися на ньому здоров’я та спортивної майстерності. На початок функціонування майданчика символічне місце у воротах зайняв сільський голова Микола Дутчак. Перші удари по м’ячу зробили Василь Чуднов, Володимир Калічко, Василь Попович. Святкування продовжив концерт учасників шкільної та сільської самодіяльності. А завершилось свято товариським матчем між юними фитьківчанами та цуцилівчанами, перемогу в якому здобула команда с. Цуцилів.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!