Газета по-надвірнянськи
 

Вшанували Перемогу України

4 листопада 2011, 12:24 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 785 переглядів

Шістдесят сьому річницю визволення України від фашистських загарбників широка громадськість району на чолі із владою відзначила минулої п`ятниці.

Урочистості розпочалися біля Обеліска Слави, звідки шанобливою ходою вирушили до міського кладовища. Тут священики відправили поминальну панахиду за полеглими у боях із німецько-фашистськими загарбниками.

Пам`ятні моменти урочистостей

Вітаючи краян у районному будинку культури від імені районної влади, заступник голови РДА Богдана Ковалюк зазначила, що ми маємо свято берегти пам`ять про мільйони співвітчизників, і серед них майже 2 тисячі жителів Надвірнянщини, які поклали своє життя на вівтар незалежності та чиї імена навічно внесені у книгу пам`яті України. Одним із визначальних факторів перемоги над ворогом була також і єдність, якої нині дуже бракує українському суспільству, продовжила Богдана Ковалюк, закликавши краян і, зокрема, представників усіх ветеранських організацій Надвірнянщини об`єднатися навколо світлої пам`яті про тих, хто не повернувся із поля борні. На думку Богдани Ковалюк, треба докладати зусилля на місцевому рівні, щоб наші ініціативи об`єднання доходили до вищих владних органів.

Концертну частину дійства за сценарієм провідного методиста РБК Дарії Гринішак представили під орудою ведучої Галини Чуревич відомі в районі артисти – заслужені працівники культури України Ганна Макось і Любов Орел, Артур Макось, муніципальний оркестр народної музики «Аркан» під керуванням заслуженого артиста України Сергія Орла, скрипалі Тетяна Полянчук і Світлана Коноваленко, зразковий танцювальний ансамбль «Горянка» (кер. Олена Лаврів), вокальний ансабль Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 під орудою Станіслава Бенеша, солісти Уляна Семенишин, Ірина Ковальчук та Віктор Чудновський.

Дарина ОЛЕСЬ.

Світлини Володимира МАНІВЧУКА

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!