Газета по-надвірнянськи
 

Заслін фінансовим порушенням

28 листопада 2011, 12:14 | Рубрика: Влада, Економіка, Кримінал Версія для друку Версія для друку 700 переглядів

За 9 місяців ц. р. працівники Надвірнянського районного регіонального контрольно-ревізійного відділу (Надвірнянський РР КРВ) провели 15 контрольних заходів у підприємствах, установах, організаціях державної та комунальної форм власності з питань фінансово- господарської діяльності, у т. ч. одну ревізію за зверненням прокуратури Надвір­нянського району.

Охоплено фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 85435,70 тис. грн. Виявлено фінансові порушення, що спричинили втрати фінансових і матеріальних ресурсів на 605,45тис. грн., у т. ч. недоотримання фінансових ресурсів – 199,99 тис. грн., незаконних витрат – 401,73 тис. грн. та недостач на 3,73 тис. грн. Крім того, виявили фінансових порушень, що не призвели до втрат фі­нансових і матеріальних ресурсів, на 2291,54 тис. грн.

Відшкодовано втрат фі­нансових і матеріальних ресурсів, допущених унаслідок порушень законодавства, на 433,30 тис. грн. та інших порушень фінансової дисципліни, які не призвели до збитків, на 892 тис. грн. З метою повного відшкодування втрат фінансових ресурсів Надвірнянський РР КРВ ініціював 4 позови перед органами прокуратури.

За допущені порушення на 24 відповідальні особи складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП та накладено адміністративних штрафів на 3,67тис. грн., а двох осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності. За результатами контрольних заходів у двох установах зупинено операції з бюджетними коштами.

До правоохоронних органів передали матеріали 4 ревізій, із них 3 матеріали ревізій, проведених за власною ініціативою, та проінформовано про результати 11 контроль­них заходів.

За матеріалами ревізій, які проводили за власною ініціативою, правоохоронні органи порушили дві кримінальні справи.

Надійшли три звернення громадян та 5 осіб особисто звернулися з питаннями щодо порушення законодавства з фінансових питань на прийомі у начальника Надвірнянського РР КРВ.

Для звернень громадян у Надвірнянському РР КРВ функціонує «телефон довіри» за номером (03475) 2-90-20, на який можна звернутись із питаннями про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, державного чи комунального майна. Для особистого прийому звертайтеся за адресою: м. Надвірна, вул. Визволен­ня, 7 (2-ий поверх).

Назар ДМИТРУК,

начальник Надвірнянського районного регіонального контрольно-ревізійного відділу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!