Газета по-надвірнянськи
 

Заява національно-демократичних сил Надвірнянської районної ради щодо будівництва дитячої дошкільної установи у с. Білі Ослави

28 листопада 2011, 13:38 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 756 переглядів

Національно-демократичні сили у Надвірнянській районній раді звертаються до Вас, шановні жителі Надвір­нянського району, для роз`яснення своєї позиції та ситуації загалом навколо питання будівництва дитячої до­шкіль­ної установи у с. Білі Ослави.

Уже не один рік у с. Білі Ослави стала актуальною проблема будівництва дитячого садка. У 2010 р. ця проб­лема знайшла своє втілення і прийняли рішення про початок будівництва (тим більше, що голова ОДА Михайло Вишиванюк особисто пообіцяв допомогу на сході селян у с. Білі Ослави).

Затверджуючи районний бюджет на 2011 рік 6 січня 2011 року, Надвірнянська районна рада своїм рішенням виділила 141 тис. грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва дошкільної установи у с. Білі Ослави. 10 березня 2011 року, затверджуючи програму соціально-економічного та культурного розвитку Надвірнянського району, Надвірнянська ра­йонна рада виділила 300 тис. грн. на початок будівництва дитячого садка. Саме після цього розпочалося будівницт­во. Виділяючи кошти, ми сподівались на допомогу Івано-Франківської ОДА (адже голова ОДА особисто обіцяв допомогти й керівництво Надвірнянської РДА неодноразово говорило про це на зустрічах з громадою села). Але, на жаль, станом на сьогодні зведена будівля, почався монтаж покрівлі, але жодної копійки ні з обласного бюджету, ні з державного, про що було обі­цяно, не виділено (навіть, за будівельні матеріали, завезені за вказівкою голови ОДА, не заплачені кошти). Минуло більше року з часу проведення сходу селян, на якому прийняли рішення про будівництво дитячого садка, а всі слова обласної держадміністрації залишились тільки словами. Склалася критична ситуація з оплатою вже проведених робіт, адже на сьогодні виникла заборгованість близько 500 тис. грн., що ставить під сумнів продовження проведення робіт та замороження дано­го об`єкта на невизначений термін.

Розуміючи складність ситуації та важливість будівництва дитячого садка для громади с. Білі Ослави, національно-демократичні сили у Надвірнянській районній раді у складній економічній ситуації, яка склалася на кінець року із завершенням бюджетного року, прийняли рішення про виділення додаткових коштів для погашення заборгованості за виконані роботи, що дасть змогу продовжити роботи та, нарешті, у найближчий час ввес­ти в експлуатацію дитячий садок у с. Білі Ослави. Зі свого боку, звертаємось до керівництва Івано-Франківської ОДА з вимогою про виконання власних обіцянок, які вони давали публічно громаді вже більше року тому.

Ігор ПИСКЛИНЕЦЬ, голова фракції ВО «Батьківщина»; Юрій ГОЛІНЕЙ, голова фракції «Фронту Змін»; Андрій КРИЦЬКИЙ, голова фракції ВО «Свобода»; Богдан ЦЮРАК, депутат районної ради; Микола АНДРЕЙЧУК від депутатської групи Конгресу Українських Націоналістів; Богдан КІНАШ від фракції Української Народної Партії; Ігор БІЛОГАН, керівник депутатської групи «Спільна праця».

 

Прийнято на 9-ій сесії Надвірнянської районної ради шостого скликання від 24 листопада 2011 р.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!