Газета по-надвірнянськи
 

Чужої біди не буває

16 грудня 2011, 11:44 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 980 переглядів

Щорічно, у другу неділю грудня, в Україні відзначають свято – День благодійництва. Сенс слова «благодійність» зрозумілий, напевне, кожній людині. Творити благо – тобто надавати безоплатну допомогу тим, котрі її потребують. День благодійництва встановлений з метою утвердження принципів гуманізму і милосердя, сприяння розвитку благодійності та на підтримку ініціативи громадських організацій.

Чужої біди не буває – каже народна мудрість. Незважаючи на непросте фінансово-економічне становище в країні, благодійність стає частиною духовної культури українців. Відзначення цього свята – можливість висловлення публічної подяки громадянам та організаціям, котрі на благодійній основі не тільки допомагають державі розв`язувати соціальні проблеми, а й дарують надію тим, котрі цього потребують, до кого у життя прийшло горе, хвороби або негаразди. В останні роки важливою тенденцією є те, що українські бізнес-структури стали активно брати участь у благодійних акціях. У нашому районі, зокрема, до таких акцій завж­ди з розумінням ставляться наступні підприємці та організації району: Володимир Чуприна (НГВУ «Надвірнанафтогаз»), Марія Боклашко (ВСП «Українська паляниця»), Василь Ковальчишин («Епіцентр Прикарпаття»), Роман Самборський (ТзОВ «555-ТОРГОВА МЕРЕЖА»), Василь Плитус (Районне споживче товариство), Тарас Ленів (центральний ринок), Сергій Іроденко (МПП «Комета»), СПД Надія Стасюк, Олександра Баюрчак, Любов Гнатюк, Дмитро Капак, Михайло Купчак, Інна Гайдаш, Андрій Павліцький, а також ПП Ганна Гаврищук, Михайло Дяків.

Низький уклін вам за сприяння благодійній діяльності, за підтримку соціально незахищених жителів, за сприяння реалізації соціально значущих громадських проектів.

Зі святом всіх нас, нехай принципи гуманізму і милосердя завжди знаходять відгук і шану у серцях усіх краян.

Роман ОГЕРУК,

директор Надвірнянського територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!