Газета по-надвірнянськи
 

Дійти до кожного українця

16 грудня 2011, 12:15 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 768 переглядів

За цим заповітом провідника Нації Степана Бандери надвірнянські «свободівці» щонеділі зустрічаються з громадами сіл та селищ Надвірнянського району.

11 грудня ц. р. проведено зустрічі і роздано партійний часопис у п’яти населених пунктах району.

У селищах Ланчин та Битків, селі Гаврилівка «свободівці», безпосередньо під час роздачі преси, ділилися думками про ситуацію в державі. У кожному населеному пункті люди підтримують нас і дякують за нашу тверду позицію, підтверджують надвірнянські «свободівці». Загалом протягом дня роздали майже 2000 примірників партійного часопису.

У Саджавці провели зустріч депутата районної ради Михайла Іваночка із громадою села. Депутат розповів громаді про роботу фракції ВО «Свобода» у Надвірнянській районній раді. Зокрема, на останній сесії «свободівці» порушили питання про потребу термінового ремонту аварійного моста через річку Саджавочка. Сільський голова Михайло Христан подякував депутатам від ВО «Свобода» за відстоювання інте­ресів громади села перед районною владою. Після короткої зустрічі «свободівці» продемонстрували громаді фільм про Головного командира УПА Романа Шухевича – «Нескорений». У невеликий зал Саджавської сільської ради прийшли на зустріч та перегляд фільму більш як 60 жителів цього патріотичного села. Люди залишились задоволеними зустріччю і вдячні за підняття націоналістичного духу та запросили відвідувати їх частіше, на що «свободівці» з радістю погодились.

– Ми дуже вдячні за теплий прийом жителям Саджавки. Це свідчить про те, що ВО «Свобода» на правильному шляху. Ми зустрічаємося з людьми після виборів і не боїмося їм дивитися в очі. Адже в кожній раді на Західній Україні, де є наші депутати, йде боротьба із теперішньою промосковською владою. У нас немає жодної «тушки», і бути цього не може. ВО «Свобода» за 20 років ніколи не зраджувала, не зраджує і ніколи на зрадить Національну ідею та свою Богом дану землю, – наголосив наприкінці зустрічі Михайло Іваночко, депутат районної ради, голова районної організації ВО «Свобода».

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!