Газета по-надвірнянськи
 

Добрі справи молодих просвітян

23 грудня 2011, 12:49 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 749 переглядів

Немає дитини, яка б не хотіла вранці 19 грудня знайти в себе під подушкою велику коробку солодощів або найновішу комп’ютерну гру. Але є такі діти, котрі може чекають від святого Миколая Чудотворця ліки від важкої хвороби, чи тренажер для подолання недуги, або продукти для того, щоб мама змогла приготувати на сніданок щось смачне. Куди ж потрібно написати листа такій дитині?!

Надвірнянський міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта» вирішив взяти на себе частину функцій Мирійського єпископа, організувавши в нашому місті благодійний аукціон «Купи зустріч з людиною», метою якого є збір коштів для надання фінансової та матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, дітям-сиротам, дітям, в яких наявні проблеми зі здоров’ям. Мало хто хотів би з власної ініціативи взятися за таку важку роботу як організація благодійного аукціону. Але життєві труднощі ніколи не зупиняли молодих хлопців та дівчат, які входять у керівні органи молодого просвітянського руху. Три роки тому вони розпочали втілювати зерно ідеї з використанням соціальних мереж, що надалі переросло в повномасштабний проект допомоги знедоленим дітям та їх сім’ям. Завдяки активній позиції молоді Надвірної в 2009 році вдалося зібрати немалі кошти, що в повному обсязі використали для забезпечення необхідними повсякденними речами дітей, котрі на той момент перебували в міських закладах для дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей. Вперше працівники таких закладів отримали допомогу від власних дітей в обличчі молодіжної організації. Торік «Молода Просвіта» також допомогла своїми благодійними покупками друзів та просто знайомих малозабезпеченим сім`ям Надвірнянщини. Кожен із нас знає, що навіть невеликий вклад у розвиток такої важливої справи може бути для декого вирішальним.

Цьогорічний спалах активності молодого покоління посприяв найвищому показнику збору коштів (більше 4 тис. грн.) для багатьох потребуючих допомоги сімей.

Спитайте свою дитину, чи вона взяла участь у благодійній акції. Якщо так – ви можете нею пишатися!

Андрій КОВАЛЮК,

магістрант Івано-Франківського Національного медичного університету.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!