Газета по-надвірнянськи
 

Дякуємо Світлані Лахві

16 грудня 2011, 12:09 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 746 переглядів

З увагою прочитали матеріал «Нехай цей пам`ятник стане засторогою» («Н. В.» від 9 грудня ц. р., № 143-145), де об`єктивно  висловлено свою громадянську позицію.

Висловлюємо щиру вдячність авторові, голові громадської організації «ПРО ЛІСОК» Світлані Лахві за підтримку нашого проекту. Знаємо, що нас підтримує вся прогресивна громада району.

Пропонуємо у газеті «Народна Воля» помістити світлину майбутнього пам`ятника воїнам-афганцям та учасникам бойових дій.

З пошаною

Анатолій БИЧКОВСЬКИЙ,

голова Надвірнянської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану та правління організації.

 P. S. Як стало відомо редакції «Н. В.», у середу 21 грудня ц. р. відбудеться «круглий стіл» з обговорення питання щодо місця розміщення пам`ятника воїнам-афганцям у Надвірній з участю керівників районної і міської влади, міської архітектури, громадсько-політичної ради Надвірнянщини, райорганізації Української спілки ветеранів Афганістану, районної Асоціації учасників бойових дій, правоохоронних органів та інших зацікавлених організацій та установ.

 На розширеному засіданні ради

районної Асоціації учасників бойових дій 13 грудня ц. р. ми проаналізували  дискусії, які ведуться у районній пресі – бути чи не бути у м. Надвірна пам`ятникові афганцям-учасникам бойових дій. Думка одна, що дійсно люди, які зініціювали  встановлення пам`ятника, мають рацію.

Звичайно, ми, учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, які воювали на територіях інших країн – не герої. Героями заслужено вважають вояків УПА, які на своїй території ціною власного життя захищали свою територію, свою хату, свою родину від загарбників різних мастей.

Ми ж є жертвами сталінської кривавої системи, яка посилала своїх людей воювати в афгани, в`єтнами, чехословаччини… тільки заради своєї загарбницької мети.

Наші побратими, яких послали не за своєю волею, в чужі землі і там вони загинули, також заслуговують на пам`ять і пошану.

На засіданні районної асоціації висловили також думку, що пам`ятники воїнам УПА та афганцям-учасникам бойових дій могли б стояти поруч. Тому молімося за невинно убієнних разом та не допускаймо встановлення пам`ятників катам, які масово знищували нації, народи та створювали голодомори.

За дорученням районної Асоціації учасників бойових дій

Микола АНКУДОВИЧ,

голова Делятинського осередку учасників бойових дій, інвалід Чехословацьких подій 1968 року.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!