Газета по-надвірнянськи
 

Дзвін «Михаїл» скликатиме пасічнян до храму

5 грудня 2011, 17:11 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 869 переглядів

У неділю, у переддень свята Архистратига Михаїла, у с. Пасічна, у церкві Верховних Апостолів Петра і Павла, після Архиєрейської святої Літургії відбулося посвячення новозбудованої дзвіниці та дзвону.

У сонячний, не по осінньому погожий день зібралось багато людей. Дівчата у виши­ваних сорочках із короваєм зустрічали Ординарія Коломийсько-Чернівецької Єпархії, Преосвященного Владику Миколая Сімкайла. Раділи люди, залунав дзвін і всіх покликав на Службу Божу. Відправляв Святу Літургію Владика Миколай Сімкайло разом зі священиками, які співом підкреслювали величність та неповторність Божої слави. Потім Владика зі священиками провели обряд миропомазання.

Дзвін «Михаїл» – пожертва Михайла Цимбалюка для храму

Новозбудована дзвіниця храму Верховних Апостолів Петра і Павла у с. Пасічна

Приїхав у своє рідне село і Михайло Цимбалюк (донедавна голова Львівської ОДА, нині – відповідальний працівник центрального апарату МВС України), за кошти якого придбали дзвін. Пан Михайло робить добрі справи, як для церкви, так і для школи. Тому під час Служби Божої в церкві йому вручили відзнаку Папи Римського Бенедикта ХVI. У своєму виступі він щиро, без зайвої надмірності, подякував Богові та своїм батькам. Як добре, що є такі люди, які так багато допомагають рідному селові.

Архиєрейська Свята Літургія, освячення дзвіниці та дзвону залишили у людей приємні неповторні враження та духовно збагатили всіх присутніх. А миропомазання і благословення від Владики піднесло наші душі ближче до Бога.

Вручення відзнаки Папи Римського Бенедикта ХVI меценату села Михайлові Цимбалюку

Парафіяни церкви Святих Апостолів Петра і Павла, жителі с. Пасічна щиро вдячні о. Олегові Гуляку за те, що приклав багато зусиль для побудови церкви, дзвіниці і придбання дзвона. Він є надзвичайно чуйним, щирим, ревним священиком, вміючи віднайти потрібні слова як для людей поважного віку, так і для молодших і маленьких діток, щоб підтримати чи порадіти разом з ними. Про це свідчить те, що він два рази на місяць відправляє молебень у каплиці Покрови Пресвятої Богородиці Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст., де молиться за здоров’я учнів, учителів та працівників школи, і виголошує виховні проповіді.

Святкове піднесення під час Літургії передалося кожній людині, присутній у церкві. Прості, доступні слова Владики, виразний, дзвінкий спів дияконів та священиків, ще довгий час будуть асоціюватись з величним, надзвичайним святом для душі.

Освячення дзвіниці і перші звуки церковного дзвона схвилювали серця всіх присутніх на цьому величному святі. Дзвін «Михаїл» звучить надзвичайно дзвінко, урочисто, закликаючи всіх, хто його чує, замислитись над своїм життям та щоденними вчинками.

Ірина ГРИНІШАК,

практичний психолог школи.

Леся ГРИНІШАК,

учитель біології.

Світлини Романа САДРУКА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!