Газета по-надвірнянськи
 

Фракція ВО «Свобода» у Надвірнянській міській раді покинула зал на знак протесту

5 грудня 2011, 16:56 | Рубрика: Влада, Новини, Політика Версія для друку Версія для друку 606 переглядів

25 листопада 2011 р. під час другого пленарного засідання Надвірнянської міської ради на порядку денному стояли майже сотня питань, із них більше 90, що стосувались землі.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» під час роботи сесії неодноразово зверталась до депутатського корпусу та голови міської ради із закликом про недопустимість прийняття рішень про виділення земельної ділянки в центрі міста для будівництва без затвердження Генерального плану міста, про недопустимість продажу котельні на вул. Княгині Ольги та про недотримання регламенту.

Та, незважаючи на наші протести, депутати від Партії Регіонів, «Батьківщини» та «Нашої України» в унісон проголосували за прийняття земельних питань «пакетом», позбавляючи цим самим право навіть обговорити питання. Тому фракція ВО «Свобода», на знак протесту, у повному складі покинула сесійну залу.

Ми вважаємо, що голосування «пакетом» не відповідає основним засадам місцевого самоврядування та дискредитує депутатський корпус. Вимагаємо в подальшому не допускати подібних проявів.

У зв’язку з тим, що сесія міської ради продовжила роботу і «пакетно» проголосувала за прийняття земельних питань, фракція просить вибачення за те, що не змогла на цій сесії захистити інтереси виборців Надвірнянської територіальної громади.

Володимир ГРИНІШАК,

голова фракції ВО «Свобода» у Надвірнянській міській раді.

Коментар з приводу

Надвірнянська міська рада діє на підставі і в межах своїх повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією України, чинним законодавством про місцеве самоврядування та регламентом міської ради.

Усі питання порядку денного, у т. ч. земельні, які виносять на сесію, розглядають і погоджують на засіданнях постійних профільних депутатських комісій, а важливі – і на кількох комісіях. Кожний депутат має право висловлювати своє ставлення до питань порядку денного шляхом голосування, має право надавати пропозиції по формі голосування, що не суперечить регламенту міської ради.

За усі прийняті рішення на 16-ій сесії від 25 листопада 2011 р. проголосували більшість від загального складу ради, а це не менше як 20 депутатів.

Тарас ПЕКАРСЬКИЙ,

секретар Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!