Газета по-надвірнянськи
 

Гостей приймала школа

23 грудня 2011, 12:27 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 646 переглядів

Гостинно приймала вчителів німецької мови району під керівництвом методиста районного інформаційно-методичного центру Галини Гурмак Білозоринська ЗОШ І-ІІ ст.

Приємно вразила присутніх зустріч на порозі школи. Директор школи, заступники, учитель музики разом зі співом та декламаторським учнівським колективом щиро вітали гостей. Як висловилася директор школи Галина Гугляк, у них усі школярі з талантами. І співають, і танцюють, що аж усе село чує, і малюють, і спортом займаються. А ще з великим зацікавленням вивчають німецьку мову.

Активно працювали п`ятикласники на уроці за темою «Вільний час», який провела молода та ініціативна вчителька німецької мови Іванна Клекот. Учителька, добре володіючи класом, уміло вела школярів на кожному етапі уроку у німецьке мовлення. У теплій, доброзичливій атмосфері, учні активно працювали в парах, групах, висловлювалися німецькою мовою про проведення вільного часу та про власні цікаві захоплення. До мовлення учнів спонукали також використані на уроці мультимедіа та ігри. А ще вчителька підготувала з учнями школи цікавий насичений позакласний захід. Як відомо, така робота стимулює учнів до вивчення німецької мови, а також зміцнює набуті знання.

Це були «Улюблені зимові свята». Все тут радувало: і костюми, і розмаїття вивчених віршів, пісень, колядок, інсценівок німецькою мовою. Учителька працює творчо, з віддачею, тому має активних учнів.

Щиро дякую всьому творчому педколективу школи, який вміє працювати так дружно!

Марія СТЕФУРАК,

керівник районного методоб`єднання вчителів німецької мови.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!