Газета по-надвірнянськи
 

Графік обрізування дерев в охоронній зоні повітряних електроліній у 2012 році

9 грудня 2011, 14:30 | Рубрика: Здоров`я, Природа Версія для друку Версія для друку 368 переглядів

Відповідно до Правил охорони електричних мереж, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 1997 р. № 209, розпорядження голови ОДА від 1 квітня 2011 р. № 202 «Про організацію очистки трас електроліній 0,4 кВ від дерев та кущів на території області», розпорядження голови РДА від 17 листопада 2011 р. № 302 «Про організацію обрізування дерев в охоронній зоні повітряних електроліній» та з метою недопущення нещасних випадків від ураження електричним струмом, попередження пошкоджень електричних ліній та підвищення надійності електропостачання споживачів району проводитимуть обрізування дерев біля будинків і присадибних ділянок інвалідів, одиноких, пенсіонерів, перестарілих, а біля власних і комунальних будинків інших громадян ці роботи повинні провести організації або жителі району, у підпорядкуванні яких знаходяться житлові будинки.

№ п/п Назва рад Населений пункт, вулиці Дати проведення робіт
1 Надвірнянська м. Надвірна, вулиці:  І. Котляревського, Річна, Б. Лепкого, Г. Мазепи, Набережна, І. Франка, М. Коцюбинського,Відродження, Польова, Б. Хмельницького, Молодіжна, Є. Коновальця, Калнишевського, І. Багряного, Я. Головацького, 400-річчя Надвірної; 1-28 лютого
вулиці: Соборна, С. Стрільців, В. Стефаника, Дружби, Сірика, м-н Шевченка, М. Шашкевича, Й. Рамішвілі, В. Винниченка, І. Комарова, Дем`янчука, Я. Мудрого, І. Підкови, І. Гонти; В. Великого, Федьковича, Коперніка, Недовга, Шептицького, О. Степанівни, С. Руднєва, М. Грушевського, О. Довбуша, В. Стуса, І. Корольова, І. Богуна, Л. Українки, У. Кармелюка, Зелена, С. Галєчко, Д. Сагайдачного 1-31 березня
2 Бистрицька с. Бистриця 1-20 квітня
пр. Климпуші 10-20 квітня
пр. Довжинець 15-25 квітня
3 Зеленська с. Зелена 20-31 березня
с. Максимець 1-10 березня
4 Пасічнянська с. Пасічна 10-15 травня
пр. Козирки 5-10 травня
пр. Букове
пр. Постоята
пр. Бухтівець 10-20 травня
5 Битківська смт. Битків 1-10 жовтня
с. Битківчик 10-20 жовтня
6 Пнівська с. Пнів 10-30 листопада
пр. Мозолівка 10-20 листопада
с. Білозорина 20-30 листопада
7 Стримбівська с. Стримба 20-30 листопада
8 Ланчинська смт. Ланчин 10-31 січня
9 Верхньомайданська с. Верхній Майдан 1-28 лютого
10 Гаврилівська с. Гаврилівка 1-30 листопада
11 Саджавська с. Саджавка 1-30 грудня
с. Кубаївка
12 Краснянська с. Красна 1-30 березня
13 Парищенська с. Парище 1-31 жовтня
с. Лісна Велесниця
14 Середньомайданська с. Середній Майдан 1-30 квітня
с. Вишнівці
с. Глинки 1-30 березня
15 Волосівська с. Волосів 1-15 грудня
16 Гвіздська с. Гвізд 1-30 грудня
17 Молодківська с. Молодків 1-28 лютого
18 Ліснотарновицька с. Лісна Тарновиця 1-28 лютого
19 Лоївська с. Лоєва 21-31 січня
20 Назавизівська с. Назавизів 16-30 грудня
с. Мирне
21 Переріслянська с. Перерісль 1-30 квітня
22 Тисменичанська с. Тисменичани 1-30 листопада
пр. Букове
23 Цуцилівська с. Цуцилів 16-30 жовтня
24 Каміннецька с. Камінне 1-15 жовтня
пр. Мельники
25 Фитьківська с. Фитьків 1-30 березня
26 Добротівська с. Добротів 1-30 грудня
27 Делятинська смт. Делятин, вулиці: Л. Українки, Шевченка, 16-го Липня, Лугівська, Сотника, Галана, Голинського, Горіш, Хмельницького, Погрібнич, Кобилянської, Прут. пр.: Шевелівка, Любіжня, вулиці: Монастирського, І. Мазепи 1-26 листопада

Філія «Надвірнянський РЕМ».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!