Газета по-надвірнянськи
 

Матеріальне забезпечення – добровільно застрахованим

23 грудня 2011, 12:26 | Рубрика: Влада, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 843 переглядів

Для фізичних осіб-підприємців роз’яснюємо про надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду особам, які виявили бажання брати участь у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, на добровільних засадах.

Із 1 січня 2011 р. набув чинності Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 8 липня 2010 р. № 2464, яким визначено, що фізичні особи-підприємці, платники єдиного податку, беруть участь у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, за умови добровільної сплати єдиного внеску. Для такої добровільної участі потрібно подати заяву до територіального органу Пенсійного фонду за місцем проживання та укласти договір про добровільну участь. У разі укладення такого договору підприємці сплачують єдиний внесок за ставкою 36,6 % визначеної бази нарахування єдиного внеску до 20-го числа щомісячно. Строк дії договору не менше одного року.

Відповідно до умов договору застрахована особа має право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги, серед яких: допомога з тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві (включаючи догляд за хворою дитиною); допомога при вагітності і пологах; допомога на поховання; забезпечення оздоровчих заходів (оплата путівок на санаторно-курортне лікування застрахованим особам та членам їх сімей, до дитячих оздоровчих закладів, санаторіїв-профілакторіїв, надання соціальних послуг у позашкільному обслуговуванні).

Консультація чи інформація з приводу надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду – у чергового консультанта чи спеціалістів Надвірнянської районної виконавчої дирекції за адресою: м. Надвірна, майдан Шевченка, 3, (праве крило) або за тел.: 2-23-43; 2-91-16; 2-65-49.

Тетяна НИКОЛАЙЧУК,

директор Надвірнянської виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!