Газета по-надвірнянськи
 

Мольберти для юних талантів

16 грудня 2011, 12:22 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 986 переглядів

На цьогорічне свято Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії сповниться 15 років з дня відкриття у приміщенні Надвірнянської міської «Просвіти» картинної галереї. І саме величний і приємний подарунок до такої пам`ятної дати зробив цими днями депутат обласної ради Юрій Дерев`янко. Двадцять мольбертів і два десятки нових крісел він подарував для міської «Просвіти».

Мольберти, зазвичай, знадобляться юним художницьким талантам, котрі матимуть змогу практично втілювати свої задуми у зручній обстановці. А таких талантів у нашому райцентрі чимало. І задумів – суспільних, державницьких і громадських – у «Просвіти», зокрема, її молодіжного крила, котре очолює депутат міської ради Назар Лазорко, багато. Молоді просвітяни уже заявили про себе поїздкою на могилу Кобзаря у Канів, проведенням молодіжних національних дискотек-вечорів відпочинку у вишиванках та кінолекторіїв з показом українських фільмів   на національно-визвольну тематику, а також організацією юначого вокального гурту-квартету, в репертуарі якого стрілецькі і повстанські пісні.

А мольберти – річ потрібна для художників – впевнені Юрій Дерев`янко і надвірнянські просвітяни

А подаровані мольберти і нові крісла лише створять зручні умови для творчої праці, а також для мистецьких дискусій, диспутів в оновленому приміщенні картинної галереї. Того дня Юрію Дерев`янку щиро дякували голова Надвірнянської «Просвіти» Ярослав Лазорко, член Надвірнянського міськвиконкому Марія Котів та молоді просвітяни Назар Лазорко, Андрій Ковалюк та Вікторія Глодан.

– Я в очах цих молодих людей відчув і прочитав, а ще точніше – переконався, що в них є великий запал бажання і гідності працювати для України, віддаючи їй свій талант і жертовність, – зазначив Юрій Дерев`янко після спілкування з молодими просвітянами.

Іван ГРИДЖУК «Народна Воля» (текст і світлина)

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!