Газета по-надвірнянськи
 

Миколаївські подарунки від УНП

23 грудня 2011, 12:48 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 755 переглядів

У день Святого Миколая Українська Народна партія вітала всіх івано-франківців та гостей обласного центру Прикарпаття із цим чудовим святом. Активісти УНП роздавали дітям і всім перехожим солодкі подарунки. Таким чином, краяни відчули атмосферу справжнього свята, сказав один із організаторів заходу Дмитро Чуйко.

Завітали до пацієнтів «Хоспісу»

У день Святого Миколая активісти Української Народної Партії член Центрального проводу УНП Дмитро Чуйко та заступник голови обласної організації УНП Ярослав Свелеба завітали до Івано-Франківської лікарні «Хоспіс» і передали пацієнтам та медперсоналу речі першої необхідності, придбані за кошти голови обласної організації УНП Віктора Анушкевичуса.

Для закладу такого типу існує чіткий перелік засобів і препаратів, чітко визначений МОЗом України, а тому пошуки необхідного були не з легких, – зазначив Дмитро Чуйко.

Головний лікар Івано-Франківського «Хоспісу» Людмила АНДРІЇШИН розповіла, що цей заклад працює вже 15 років. Розрахований він на 30 місць, проте на сьогодні тут перебуває 36 невиліковно-хворих. Подарунки, котрі сьогодні зробили активісти УНП, є особливо доречними.

Довідково. Щороку в нашій державі помирає близько 700 тисяч українців, 500 тисяч із них потребують опіки та допомоги в кінці свого земного життя. Це не лише онкохворі та літні люди, це й хворі на СНІД, серед яких багато молоді, хворі на цукровий діабет, туберкульоз. Однак у нашій країні дуже мало надають уваги цій проблемі, катастрофічно не вистачає спеціалізованих медичних закладів та кваліфікованого медперсоналу. А ті медичні заклади, котрі вже існують, потерпають від злиденного фінансування та нестачі лікарського персоналу, – повідомляє прес-служба ОО УНП.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!