Газета по-надвірнянськи
 

Не допускайте крадіжок

30 грудня 2011, 11:33 | Рубрика: Кримінал Версія для друку Версія для друку 720 переглядів

Квартирні крадіжки – найпоширеніший вид злочинів і відбуваються переважно у денний час із 9-ї до 15-ї год. за відсутності господарів.

Правоохоронці здійснюють всі необхідні відпрацювання щодо викриття злочинних дій злодіїв. Суттєво допомогти може ваша обережність та спів­участь у профілактиці. Зокрема, якщо помічаєте підозрілих осіб, які намагаються увійти до вашого під`їзду, чи ознаки слідів пошкоджених замків, негайно телефонуйте до міліції.

Щоб вашу квартиру не обрали для злочину: перевірте надійність замків вхідних дверей; перед дверима повинно постійно горіти яскраве світло; на вікнах квартир на першому поверсі та поблизу пожежних драбин обов’язково встановіть металеві грати; не віддавайте перевагу металопластиковим вікнам – найлегшій перепоні для крадіїв. Їх відкривають навіть без слідів пошкодження; якщо ви надовго їдете з дому, відключайте телефонний апарат та повертайте регулятор дзвінка вхідних дверей на мінімум, залишайте голосно включене радіо; найпевніший захист для вашої оселі – сигналізація. Не заощаджуйте грошей на її встановленні, адже зазвичай сума викрадених речей набагато перевищує суму вартості охоронної системи.

Василь САВ`ЯК,

в. о. першого заступника начальника райвідділу УМВС, майор міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!