Газета по-надвірнянськи
 

Нові спортмайданчики – крок до здорового способу життя

9 грудня 2011, 15:27 | Рубрика: Влада, Економіка, Здоров`я, Спорт Версія для друку Версія для друку 1,419 переглядів

Красна

У селі Красна відкрили  міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям, котрий у цьому році є третім на теренах Надвірнянського району. Окрім цього населеного пункту, нові синтетичні майданчики отримали с. Цуцилів та смт. Ланчин. Підростаюче покоління на них буде грати у футбол, гандбол. Споруджували у тісній співпраці районних органів влади, місцевої громади та благодійників.

На відкриття у с.Красну завітали численні гості, серед яких: голова районної ради Василь Попович, перший заступник голови РДА Степан Іроденко, начальник ДПІ в Надвірнянському районі Богдан Нагорняк, перший заступник начальника Головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту ОДА Михайло Марцинюк, представники «Всеукраїнського  Благодійного фонду імені Юрія Дерев’янка» Роман Монастирецький та Сергій Чорний.

 

Перша гра на новому спортмайданчику – як добра проба м`яча

Директор Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст. Василь Стримбіцький звернувся до гостей і присутніх: «Сьогодні у нас радісна подія в житті школи. Ми відкриваємо синтетичний міні-футбольний майданчик.Наприкінці  2010-го у селі відбулося віче, на якому районна влада та громада села домовилися про його будівництво. У районному бюджеті на 2011 р. заклали 212 тис. грн. на синтетичне покриття, а громада спільними зусиллями підготувала під нього якісну основу. Допомогли з огородженням майданчика депутат обласної ради Юрій Дерев’янко та начальник ДПІ в Над­вірнянському районі Богдан Нагорняк. Не залишилися осторонь його зведення школярі, жителі та підприємці Красної. Глибоко вдячний вам за вашу працю та жертовність», – підсумував  Василь Стримбіцький.

Першого удару на міні-футбольному майданчику завдав голова районної ради Василь Попович, котрий зазначив: «У вашому селі славні футбольні традиції,  упевнений, що вони з відкриттям міні-футбольного поля будуть тільки множитися. Приємно бачити сьогодні на футбольному полі молодь. У районному бюджеті передбачили кошти на синтетичне покриття для п`ятьох спортивних майданчиків, ще в двох селах ці гроші  перенаправили на інші цілі, зокрема, у Верхньому Майдані потрібно відремонтувати котельню». Повідомив приємні вісті, що протягом 2012-2015 років, завдяки обласній програмі соціально-економічного розвитку, мають виділити кошти на добудову Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Нове покриття першими випробували ветерани краснянського футболу на чолі із сільським головою Василем Завальнюком і збірна команда районної ради та райдержадміністрації. На поле вийшли: перший заступник голови РДА Степан Іроденко, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, начальники відділів РДА: освіти – Михайло Винник, культури – Олександр Зварчук,  управління праці та соціального захисту населення РДА  Андрій Креховецький, депутати районної ради Богдан Кінаш і В’ячеслав Кащенко та працівники – районної ради Анатолій Лук’яненко і  райцентру соціальних служб для молоді Сергій Чумак. Гра видалася рівною, обидві команди мали шанс забити, та воротарі під час матчу справилися зі всіма ударами, що летіли в рамку воріт. У пробитті післяматчевих ударів точнішою виявилася команда районної влади, яка перемогла в серії післяматчевих ударів

Сподіватимемося, що в наступні роки таких спортивних майданчиків побільшає. Бо вони потрібні для наших дітей.  Головне, щоб тут не завдали травм і завжди лунав дитячий сміх. Отець-мітрат Іван Бойко освятив майданчик і закликав юнаків не забувати про навчання та допомогу батькам. Після першого зіграного матчу тут відбулися вже наступні матчі, в котрих у вмінні змагалася місцева молодь. Грайте та несіть гідно славу в спортивних змаганнях свого рідного села Красна!

Василь ІВАСЮК.

Світлина автора.

 Ланчин

Минулого тижня біля Ланчинської ЗОШ І-ІІ ст. відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. У відкритті взяли участь голова районної ради Василь Попович, голова РДА Володимир Калічко, меценат, депутат обласної ради Юрій Дерев`янко, Ланчинський селищний голова Михайло Іванюк та численна шкільна і селищна громада.

 

Керівники районної і селищної влади із доброчинцями

Василь Попович щиро задоволений таким розвитком Ланчина і тут варто відзначити наполегливість селищного голови Михайла Іванюка, бо якби не його часті візити і зустрічі з керівниками району й області, то майданчик відкривали б ще не зараз. Також позитивним є згуртованість ланчинців, адже левова частка роботи виконана їхніми силами. Серйозну допомогу своїми руками у будівництві надавали учні Ланчинської ЗОШ І-ІІ ст., за що нагороджені грамотами і подяками Ланчинської селищної ради.

Голова РДА Володимир Калічко привітав усіх із відкриттям спортивного майданчика і запевнив, що районна влада всіляко сприятиме подальшому покращенню добробуту ланчинців. На його запитання, що ще зараз необхідно зробити чи спорудити для школи, шкільна громада майже в один голос говорила про необхідність побудови їдальні і спортзалу. За словами учителя фізичного виховання школи Михайла Іваночка, через відсутність спортивного залу зимою на уроках фізкультури учні грають у шахи замість баскетболу і волейболу.

На цьому ланчинському спортмайданчику буде просторо і м`ячеві, і гравцям

Депутат обласної ради Юрій Дерев`янко, який також долучився до будівництва згаданого об`єкта, подякував за плідну співпрацю керівникам району й селища і наголосив, що йому, дивлячись на активність громади, заповзяття селищного голови, дійсно хочеться підтримувати їхні починання.

Від імені батьківського комітету дякував владі депутат районної ради Михайло Іваночко. Також висловлював вдячність колишньому Ланчинському селищному голові Михайлові Климку, адже саме під його керівництвом починали спорудження цього спортивного майданчика.

Урочисто стрічку перерізали учитель фізичного виховання разом із капітанами дитячих команд.

Шкільна громада в особі директора Ланчинської ЗОШ І-ІІ ст. Михайла Петруняка отримала у подарунок від голів РДА і районної ради та Юрія Дерев`янка велику кількість футбольних м`ячів і побажання, щоб на майданчику постійно оздоровлювалась дітвора і щоб через рік виникла необхідність у придбанні нових м`ячів. А селищний голова Михайло Іванюк поділився своїми планами восени наступного року відкрити аналогічний майданчик біля Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Також цього дня Василь Попович, Володимир Калічко і Юрій Дерев`янко відвідали Ланчинську ЗОШ І-ІІІ ст., директор якої Тетяна Дикан провела екскурсію школою, зокрема, показала нові санвузли, обладнані у рамках обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Нагадаємо, що крім коштів у рамках цього проекту – 50 тис. грн. ще майже 20 тис. грн. долучив Юрій Дерев`янко і близько 10 тис. грн. виділено із селищного бюджету.

Гостей вітали хлібом-сіллю і пригощали салом, веселили співом шкільного дитячого  колективу і показали фільм про селище Ланчин та його 55-літню ЗОШ І-ІІІ ст.

Володимир МАНІВЧУК «Народна Воля»

(текст і світлини)

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!