Газета по-надвірнянськи
 

Олександр Сич – Делятинський Миколай

23 грудня 2011, 12:54 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 879 переглядів

До цьогорічного святкування Дня Незалежності України у Делятині приєднався голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич. Його щедру обіцянку щодо дитячого майданчика для дошкільного закладу «Карпатська колисанка», що в складі Делятинського навчально-виховного комплексу, почули всі.

Як виявилось, це були не пусті обіцянки, адже вихованці закладу вже встигли випробувати цю спортивно-розважальну споруду. Таку благодійність обласного Миколая ми не могли залишити без уваги.

Цього року не тільки Україна святкувала своє двадцятиріччя, а й «Карпатська колисанка»- дошкільний заклад , що є у складі Делятинського НВК.Високо оцінивши плідну і клопітку роботу, творчий підхід, значні новації та досягнення педагогічного колективу у вихованні дітей, голова обласної ради Олександр Сич пообіцяв дитячий ігровий майданчик для закладу. За реалізацію обіцянки взявся депутат районної ради (фракція ВО «Свобода») Володимир Черленюк. Олександр Максимович та Володимир Юрійович бородами потрясли, посохами постукали, і, як результат, дитячим майданчиком тішиться-не натішиться дітвора.

Батьки вихованців, власне, самі діти та їхні наставники надзвичайно вдячні обласному Миколаєві, адже подарунок надзвичайно потрібний для такого закладу. Тому матиме свою цінність протягом багатьох років.

Уляна СТЕФАНЮК,

колишня вихованка

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!