Газета по-надвірнянськи
 

Презентації Інтернет-центрів

5 грудня 2011, 17:02 | Рубрика: Новини, Технології Версія для друку Версія для друку 14,562 переглядів

у Цуцилові…

5 листопада в Цуцилівській сільській бібліотеці-філії урочисто відкрили пункт безкоштовного доступу до мережі Інтернет за сприяння програми «Бібліоміст». На свято завітали керівник відділу партнерств програми «Бібліоміст»  Наталія Беляєва та регіональний представник програми Богдан Микицей. Вони разом із заступником голови районної ради Ігорем Писклинцем перерізали стрічку та розповіли про мету і завдання програми.

Вдячне слово виголосила директор централізованої бібліотечної системи Марта Кушнерчук, а від користувачів бібліотеки – Лілія Щербан. Завідувач бібліотеки Любов Іванчук  відзначила, що завдяки спільним зусиллям районної ради, відділу культури РДА, Всеукраїнського благодійного фонду Ю. Дерев’янка, центральної районної бібліотеки, сільської ради бібліотека добре підготувалась до втілення проекту.

… у Тисменичанах

Тисменичанська сільська бібліотека-філія – одна з кращих в районі, переможець районного раунду обласного конкурсу «Краща сільська бібліотека 2011 року». Працівники бібліотеки Оксана Мельниченко та Галина Кушнірчук взяли участь у другому раунді конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст» (рада міжнародних наукових досліджень та обмінів, агентство США з міжнародного розвитку, фундація «Глобальні бібліотеки» Біллі і Мелінди Гейтс, УБА, Microsoft) та увійшли у число переможців. І ось урочиста мить – презентація Інтернет-центру. На свято завітали директор ОНУБ ім. І. Франка Людмила Бабій, провідний спеціаліст управління культури ОДА Ганна Халак, начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук, Тисменичанський сільський голова Сергій Баланюк.

… у Пасічній

17 листопада у сільській бібліотеці відкрили пункт безкоштовного доступу до мережі Інтернет завдяки програмі «Бібліоміст». Завідувач бібліотеки Оксана Вінтоняк  радо вітала односельчан.

Директор ЦБС Марта Кушнерчук розповіла про програму «Бібліоміст», ту благородну місію, яку здійснює команда програми на чолі з директором Матеєм Новаком в Україні – допомогу місцевим громадам модернізувати доступ до інформації в публічних бібліотеках. Вітали з цією подією сільський голова Василь Михайлюк, секретар сільської ради Володимир Сидорук та інженер-програміст ЦРБ Роман Заник.

Іванна ЗАНИК,

завідувач відділу інформаційних технологій центральної районної бібліотеки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!