Газета по-надвірнянськи
 

Про приписку громадян

30 грудня 2011, 11:31 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 982 переглядів

На підставі Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» військовий комісар Надвірнянсько-Богородчанського об`єднаного райвійськкомісаріату підполковник Володимир Ярмошук видав наказ про приписку до призовної дільниці громадян 1995 року народження.

Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 1995 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Надвірнянського району та Яремчанської міської ради, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, 96 у визначений для них час, маючи при собі документи, зазначені у повістці.

Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою 22 лютого 2012 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату.

Контроль за виконанням наказу покладено на заступника військового комісара майора Позняка В. З.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!