Газета по-надвірнянськи
 

Пруднік–Надвірна: співробітництво поглиблюється

23 грудня 2011, 12:30 | Рубрика: Влада, Світ Версія для друку Версія для друку 1,068 переглядів

У нашому місті із 3 по 6 грудня перебувала делегація польського міста-побратима Прудніка, очолювана Аліною Форишь – працівницею міської ради Прудніка, яка відповідає за міжнародні зв’язки. До складу делегації входили: Ванда Якімко – заступник голови товариства Польща-Україна відділ «Надвірна», Валентин Стець – член цього ж товариства, Беата Мариняк – учителька Прудніцької подставової школи № 3, Ян Понятишин – журналіст «Радіо Ополє» та Марек Краєвський – директор Прудніцького центру фізкультури і спорту.

Основна мета приїзду – вручення святкових подарунків прихожанам костелу Успіння Пресвятої Богородиці м. Надвірна з нагоди дня св. Миколая (у Польщі це свято відзначають 6 грудня), яке відбулося під час Служби Божої у неділю, 4 грудня. У понеділок гості з Польщі завітали з подарунками до Надвірнянського Будинку дитини.

Вручення подарунків св. Миколаєм у костелі Успіня Пресвятої Богородиці м. Надвірна та в Надвірнянському Будинку дитини

Вирішували також питання поглиблення співпраці між навчальними закладами обох країн. Зокрема, підписали договір про співпрацю між Делятинським НВК та шкільно-дошкільним комплексом у с. Мощанка. За участі голови районної ради Василя Поповича проведено зустріч польської делегації з директором Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату Миколою Мартинюком, на якій обговорили питання про співпрацю цього навчального закладу з навчальним комплексом у Прудніку (загальноосвітня школа, сільськогосподарський ліцей, де є окремі військові класи). З учасниками польської делегації зустрівся директор Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Олег Фединяк, який висловив готовність співпрацювати з шкільно-дошкільним комплексом у с. Рудічка недалеко від Прудніка.

Польська делегація взяла участь у семінарі заступників директорів шкіл району з виховної роботи у Пасічнянській ЗОШ І-ІІІ ст. Ця школа з 2007-го співпрацює з Прудніцькою подставовою школою № 3. Семінар розпочався із «круглого стола», де до уваги заступників представили матеріали, які висвітлювали реалізацію співпраці. Зокрема, перед присутніми виступила Беата Мариняк, учителька Прудніцької подставової школи № 3, заступники директорів з виховної роботи Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Роман Садрук та Над­вірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – Світлана Пасішнюк, Галина Ботулінська, методист ІМЦ відділу освіти РДА, Михайло Винник, начальник відділу освіти РДА. Після «круглого столу» учасники семінару відвідали виховні години, а потім побували разом із друзями з Польщі на козацьких забавах у спортивному залі школи.

Роман САДРУК,

заступник директора з виховної роботи Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!