Газета по-надвірнянськи
 

РДА: день за днем

23 грудня 2011, 13:50 | Рубрика: Влада, Новини Версія для друку Версія для друку 985 переглядів

На свято Миколая голова РДА Володимир Калічко разом із депутатом обласної ради, начальником головного управління економіки ОДА Володимиром Поповичем, заступником голови РДА Богданою Ковалюк та депутатом районної ради, начальником відділу освіти РДА Михайлом Винником взяли участь у відкритті дошкільного навчального закладу у селі Пасічна.

Як повідомив сільський голова Василь Михайлюк, з бюджету сільської ради використали 875 тис. грн. на перебудову адмінприміщення під ДНЗ.

У святковий день гості приїхали не з порожніми руками: Володимир Попович подарував для садочка дитячі книги та конструктори, а Володимир Калічко – комплекти української дитячої енциклопедії та солодощі.

Отець-парох Олексій Гуляк освятив приміщення двох груп на 42-х дітей.

Голова райдержадміністрації Володимир Калічко виступив з привітальним словом до Дня святого Миколая і побажав дітям і всім присутнім здоров’я, гарного настрою та веселих свят.

* * *

У спорткомплексі ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відбувся другий етап Всеукраїнського спортивного конкурсу серед учнів 5-7 класів «Олімпійське лелеченя», в якому взяли участь понад 150 учасників – переможців відбірних змагань у школах району.

Організатори конкурсу – відділи РДА освіти і сім’ї, молоді та спорту.

Заступник голови РДА Богдана Ковалюк відзначила активну участь дітей та привітала всіх зі святом Миколая, а також від імені голови РДА Володимира Калічка вручила всім учасникам солодкі подарунки.

Із привітанням виступив начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА, голова обласного відділення Національного Олімпійського комітету, депутат обласної ради Мирослав Карабін. Він до привітань доклав спортивні подарунки – м’ячі, щоденники, олімпійську атрибутику.

Начальник відділу освіти РДА Михайло Винник підтримує такі заходи, які сприяють зміцненню здоров’я дітей.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!