Газета по-надвірнянськи
 

Шановні члени координаційної ради!

9 грудня 2011, 15:02 | Рубрика: Духовність, Політика Версія для друку Версія для друку 659 переглядів

Громадсько-політичній раді Надвірнянщини 8 грудня виповнився перший рік. Хоча насправді, якщо брати до уваги те, що тоді провели перере­єстрацію у назві з політично-координаційної у громадсько-політичну раду Надвірнянщини, з метою її легалізації у районному управлінні юстиції та залучення до ширшої роботи ради простих громадян, жителів краю, то вік ради складає понад два десятиріччя.

Прийміть щиросердечні вітання з першою річницею від нового дня народження! Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток громадянського суспільства Надвірнянщини. Ваша особиста громадянська позиція забезпечила повагу органів місцевого самоврядування та громади Надвірнянщини.

Я пишаюся тим, що мені випала можливість працювати з Вами. Рік виявився насичений подіями. Ми гідно виступили з ініціативою на підтримку захисту від позбавлення звань Героїв України С. Бандері та Р. Шухевичу. Саме ми, одні з перших, внесли пропозицію на сесію Надвірнянської міської ради про присвоєння почесних звань – почесного громадянина м. Надвірна Героям України Степанові Бандері та Романові Шухевичу. Саме ми з Вами ініціювали будівництво майбутнього пам’ятника Борцям за волю України у Надвірній та посвячення місця під його спорудження.

Руками члена ради, при допомозі громади, з ініціативи членів ради ми пошили найбільший прапор України у Надвірнянщині площею72 м. кв., з яким святкували 20-у річницю Незалежності України на майдані Шевченка у райцентрі.

Рада за рік провела 45 засідань, на яких прийняла більше 85 звернень до різних органів та організацій з питань медицини і культури. Окремі з них знайшли відображення у рішеннях Надвірнянських районної та міської рад.

 Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров`я та достаток. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів. Живіть довго у щасті, благополуччі та при доброму здоров`ї!

З повагою і шаною

Ярослав ЛЕСЮК,

голова громадсько-політичної ради Надвірнянщини.

 

P.S. На своєму 45-му засіданні ради 7 грудня ц. р. після звіту її голови Ярослава Лесюка йому знову доручили очолювати раду на наступний термін.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!