Газета по-надвірнянськи
 

Шануймо кожну мить

23 грудня 2011, 12:35 | Рубрика: Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 686 переглядів

У кожному серці завжди жевріє любов до сивомудрих Берегинь – дідусів та бабусь. Кожне слово мовлять до онуків лагідно, з мудрим дотепом, з ніжністю. Святість цих людей завше була незаперечною. За свою невтомну працю, ласку, турботливість вони не чекають подяк та подарунків.

Напередодні Миколая учні 5-Б класу (керівник – Ганна Коцько) та 3-А кл. (керівник – Олена Черкас) Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. запросили до шкільних світлиць дідусів та бабусь, найщиріших людей, котрі не гніваються і все прощають.

До п`ятикласників завітало 27 бабусь, декотрі є жителями села Пнів, дехто не зміг відмовити онучці. За щоденними турботами вони рідко чують слова подяки. Та під час свята вони лунали, звучала пісня щиро. Зворушили присутніх слова бабусі Артема Томина Катерини Миколаївни Будзак. Адже її доля – це наша історія, водночас сумна і велична. Кожна бабуся отримала невеличкий подарунок та медаль.

Бабусі у колі онуків

Класний керівник 3-А кл. Олена Черкас словами «сивий», «сивенький» розпочала родинне свято «Найкращий у світі дідусь». Звучали для присутніх трепетні слова поета з Тернопілля Михайла Крищука:

З тобою ходили стежинками,

Які ти в дитинстві сходив,

Казки прикрашав ти картинками,

Які колись сам пережив…

За щоденними турботами ми не встигаємо подякувати їм за доброту. Ласкаві і щирі слова линули для дідусів не тільки від онуків, а й від дітей. Бо треба шанувати кожну мить, та на жаль це ми розуміємо, коли від нас відходять найдорожчі люди. Даруйте взаємну любов, повагу, розуміння. Напередодні Різдва пригорніться до найближих людей. Ваша посмішка і поцілунок будуть для них найкращим привітанням.

Навчімося берегти святе від забуття і байдужості, не вивітрювати з пам`яті виплеск духовності, зернятко людського досвіду.

Наталія ЖИРАК,

заступник директора з виховної роботи Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!