Газета по-надвірнянськи
 

Свято Миколая у Назавизові

23 грудня 2011, 13:39 | Рубрика: Влада, Свята Версія для друку Версія для друку 1,020 переглядів

У початкову школу села Мирне із солодкими подарунками та іграшками завітали: заступник голови районної ради Іван Степник, начальник відділу внутрішньої політики та зв`язків із громадськістю РДА Тарас Дем`янчук, депутат райради Іван Кипещук, Назавизівський сільський голова Володимир Гаврилюк. Директор школи Ганна Стрембецька закликала дітей дотримуватися обіцянок, як це роблять дорослі.

Під час презентації проекту із заміни вікон діти попрохали про те, щоб гості привезли подарунки із нагоди свята Миколая. Пройшло два тижні, із солодощами до школи приїхали Тарас Дем`янчук та Іван Степник, котрий за власні кошти придбав спортивний інвентар для школярів.

Із «Миколаями» – Ганна Стримбецька (у центрі)

Сяють від задоволення назавизівські школярики

За подарунки діти віддячили віршами і піснями. Прийшов до школярів і Святий Миколай, у якого майстерно перевтілився керівник режисерської групи районного будинку культури Роман Глодан. Із солодощами для дітей допомогли приватні підприємці Василь Дзюбакевич, Андрій Голинський, Андрій Кухар, Богдан Хорташ, Ігор Грицьків, Володимир Трошин, Тарас Чаплинський та Сергій Стеценко. Не залишилися осторонь свята 45 дітей із малозабезпечених сімей та з особливими потребами,котрі навчаються у Назавизівській ЗОШ І-ІІІ ст.. Учні щиро дякують підприємцям за подарунки.

Всі діти з нетерпінням очікують цього свята, і ранку 19-го грудня, коли під подушкою на них чекає подарунок. Іван Степник, під час виступу зазначив: «У передень свята діти згадують про свої добрі вчинки. Від цього залежить чи отримають вони подарунок, чи різочку. Кожна маленька дитина має задуматися про свою поведінку. Бо може статися так, що наступного року святий Миколай до неї вже не прийде. У цей день хочу побажати чарівним діткам, цим янголяткам, щоб в них було щасливе дитинство». Начальник відділу внутрішньої політики та зв`язків із громадськістю Тарас Дем`янчук мовив: «Влада працює для того, щоб Ви були здорові, щасливі, усміхнені, навчалися у теплій школі. На подарунки для дітей, позбавлених батьківського піклування, із малозабезпечених сімей, з особливими потребами виділили 56 тис. грн. з районного бюджету. Вдячний вам за це свято, котре пройшло так щиро по-домашньому».

Цей день є виявом любові, милосердя до ближнього, такими словами розпочав сільський голова Володимир Гаврилюк. Тішить серце те, що завдяки співпраці районної ради, райдержадміністрації, до учнів Мирненської ЗОШ І ст. та Назавизівської ЗОШ І-ІІІ ст. завітав святий Миколай. Хочу побажати добра, достатку, сімейного благополуччя. Нехай святий Миколай оберігає вас своєю любов`ю та турботою.

Василь ІВАСЮК

(текст і світлини).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!