Газета по-надвірнянськи
 

Цільова програма «Духовне життя»

5 грудня 2011, 17:02 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 804 переглядів

Івано-Франківська обласна рада на пленарному засіданні 11-ї сесії 25 листопада прийняла регіональну цільову програму «Духовне життя», яка покликана впорядкувати владно-церковні взаємовідносини на Прикарпатті.

Головною метою Програми є забезпечення розвитку духовності суспільства, впровадження в суспільну свідомість загальнолюдських моральних цінностей, посилення співпраці між органами місцевої влади, релігійними та громадськими об’єднаннями, сприяння вирішенню релігійно-духовних проблем на території області, надання системної фінансово-матеріальної підтримки релігійним громадам та об’єднанням громадян щодо їхньої діяльності.

«Все частіше й частіше чи релігійні, чи церковні організації звертаються до нас із проханням про сприяння у наданні допомоги в тій чи іншій справі. Ми б раді допомогти, але бюджет – не особиста кишеня. Але треба допомагати. Бо це не лише парафіяни тієї чи іншої конфесії, а передусім люди, які потребують допомоги», – вважає голова обласної ради Олександр Сич.

Нагадаємо, 1 жовтня 2011 року за ініціативи Олександра Сича відбулась зустріч керівництва обласної ради з Владиками традиційних українських церков, під час якої голова обласної ради запропонував спільно підготувати обласну програму “Духовне життя” і враховувати її потреби при формуванні обласного бюджету на 2012 рік.

Прес-служба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!